Behringer PMP500MP3 Ultra Kompakt 500 Watt 8 Kanallı Mikser

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EENT SES IŞIK GÖRÜNTÜ PROJE TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-146098

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Behringer PMP500MP3 Power Mikser

8 kanala, 2 bantlı EQ’ya ve dahili Xenyx preamplifikatörlere sahip olan Behringer PMP500MP3 mikser, kolay kullanım sunan özellikleri ile profesyonellere olduğu kadar müzik dünyasıyla yeni tanışanlara da hitap eder.

Voiceover Priority işlevi

Behringer PMP500MP3 power mikserde bulunan Voiceover Priority işlevi, mikrofon kanalına öncelik tanıyarak mikrofon kullanımdayken diğer kanallardaki ses seviyesini otomatik olarak düşmesini sağlar. Bu sayede podcast, sahne ve radyo yayınlarında sesinizi dinleyicilere net bir şekilde aktarabilirsiniz.

Phantom Power Destekli Preamplifikatörler

Behringer Power mikser, 48 volt phantom power ile çalışan stereo özellikli dört adet Xenyx preamplifikatör ile donatılmıştır. Bu sayede mikserinize dört adede kadar condenser mikrofonu aynı anda bağlayabilirsiniz.

Pratik MP3 Oynatma Özelliği

PMP500MP3 miksere herhangi bir USB flash bellek takarak belleğin içindeki MP3’leri oynatabilir, Mikserdeki oynat/duraklat ve rastgele düğmeleri ile müziği kontrol edebilirsiniz. Karaoke gibi arka plan müziği gerektiren etkinliklerde MP3 oynatma özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER PMP500MP3 ULTRA KOMPAKT 500 WATT 8 KANALLI MİKSER
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Henüz yorum yok