Behringer FBQ6200 Grafik Ekolayzer

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EENT SES IŞIK GÖRÜNTÜ PROJE TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-146098

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çeşitli Ses Girişleri ile Müziğin Ritmini Yakalayın

Üzerinde birçok giriş şeridi bulunur. Sol tarafta yer alan şeritler bas, bas vokaller, kick ve tom davulları başta olmak üzere düşük frekanslı içeriklere yer verir. Orta şeritler erkek, kadın vokallerin ve birçok enstrümanın temel bölgesini oluşturur. Sağ taraftaki şeritler ise zil, trampet, yüksek perdeli vurmalı çalgılar vb. gibi yüksek frekanslı parçalar için kullanılır.

Ultra Hassas Yüksek ve Düşük Kesim Filtreleri

Ekolayzerın üzerinde zemin ve oda gürültüsü, elektrik vızıltısı gibi temel sesleri engelleyen bir frekans bulunur. Ayrıca Behringer ekolayzer her kanalda ultra hassas özellikteki yüksek ve düşük kesim filtreleri içerir. Bu filtreler sisteminizin sesini hassas bir şekilde ayarlayarak güçlü ve dinamik sesler oluşturmanıza yardımcı olur.

31 Adet Bandı Sayesinde Kusursuz Performans

Üzerinde 31 adet bant sistemi yer alan Behringer Audiophile grafik ekolayzer, performanslarınız sırasında size muhteşem bir şekilde eşlik eder. Bu bantlar sayesinde müziğinizi zenginleştirerek muhteşem kayıtlara imza atabilirsiniz.

Üstün Teknolojik Özellikleri ile Dev Bir Adım

Behringer Audiophile grafik ekolayzer, müzik ve ses alanında devrim niteliğinde bir performans vadeder. Tecil edilmiş FBQ geri besleme algılama sistemi sayesinde canlı performanslarınızı zirveye taşıyarak profesyonel bir hizmet sunar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER FBQ6200 GRAFİK EKOLAYZER
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Henüz yorum yok