Behringer CT100 Profesyonel Kablo Test Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EENT SES IŞIK GÖRÜNTÜ PROJE TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-146098

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kullanım Kolaylığı Sunan Sezgisel LED Ekran

Süreklilik kontrolünden kesinti kontrolüne kadar tüm kablolarınızı pek çok şekilde test etme olanağı sunan Behringer CT100, konforlu bir kullanım sunan sezgisel LED ekranı sayesinde giriş ve çıkış eşleştirmelerini doğru yapmanıza yardımcı olur.

Üç Modlu Kablo Test Cihazı

Müzik ekipmanları ve enstrümanlarda kullanılan tüm kabloların çalışıp çalışmadığını kontrol etmenizi sağlayan 3 modlu mikroişlemcili Behringer CT100 kablo test cihazı, kablo kontrolünün yanı sıra kurulu kablo kontrolü ve test tonu kontrolü yapmanızı sağlar.

Taşınabilir Yapı ile Avantajlı Kullanım

2 adet AA pil ile çalışan ve kolay taşınabilir boyutları sayesinde dilediğiniz yerde kullanabilir, sahne performansları öncesi provalarda tüm ekipmanlarınızın sorunsuz çalıştığını test edebilirsiniz. Cepte taşınabilecek kadar küçük olan bu test cihazı, kullanım konforu sağlaması açısından kemerinize asabileceğiniz bir klips ile birlikte gelir.

Zengin Test Tonu Aralığı

Hem stüdyo kaydı hem de canlı performans sırasında kullanmanız gereken her türlü kabloyu test etmeniz için üretilen Behringer CT100, oldukça geniş bir test sesi aralığı sunar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER CT100 PROFESYONEL KABLO TEST CİHAZI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
GRİ
Orıjınal Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Henüz yorum yok