Behringer C-1U USB Stüdyo Kondenser Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EENT SES IŞIK GÖRÜNTÜ PROJE TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-146098

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

USB Kablo ve Stand Avantajı

USB konnektörlü bir adet kablo ve kullanım konforu sunan döner standı ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunulan Behringer C-1U USB kondenser mikrofon konforlu ve pratik bir kullanım deneyimi vadeder.

USB Arayüze Sahip C-U Kondenser Stüdyo Mikrofonu

Podcast kayıtları ve dijital ev kayıtları için profesyonel kalite sunan Behringer C-1U USB kondenser mikrofon, USB arabirimi sayesinde pek çok farklı cihaz ile kullanım olanağı sunar. Klasik konnektöre kıyasla daha hızlı veri aktarımı sağladığı için hızlı ve pratik bir kullanım da sağlayan USB arayüz, söz konusu mikrofondan daha fazla verim almanızı sağlar.

Kurulum ve Güç Kaynağı Gerektirmeyen Yapı

Çalışmak için ihtiyaç duyduğu gücü USB bağlantısı ile bilgisayar gibi cihazlardan temin eden Behringer C-1U USB kondenser mikrofon hem çalışmak için ekstra güç kaynağına ihtiyaç duymaz hem de tak-çalıştır özelliği sayesinde kurulum gerektirmez.

Vokaller ve Akustik Enstrümanlar için İdeal

Kayıt stüdyoları ve yayın istasyonlarında kullanım için tasarlanan Behringer C-1U USB kondenser mikrofon hem vokalleri hem de akustik enstrümanları yakalamak için üretilmiştir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER C-1U USB STUDİO KONDENSER MİKROFON
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
GRİ
Orıjınal Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Henüz yorum yok