Audix D6 Profesyonel Enstrüman Mikrofonu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Enstrümanlara Özel Dokunuşlar

Audix D6 profesyonel enstrüman mikrofonu, kick davul ve düşük frekanslı enstrümanlar için özel olarak ayarlanmıştır. Kick davulun sesini saf ve temiz tutmak için harici ses kaynağından gelen sesi reddederek mükemmel bir iş çıkarır.

Ergonomik Tasarım

Audix D6 profesyonel enstrüman mikrofonu hafif, kompakt ve konumlandırılması kolaydır. Yola elverişli yapısıyla sahne performanslarının vazgeçilmezlerinden biri olur.

Profesyonel Çalışmalar için Hazırlandı

Audix D6 profesyonel enstrüman mikrofonu sahne, stüdyo ve yayın uygulamaları için tasarlanmıştır. İzolasyon ve geri besleme kontrolü için bir kardioid alma modeli ile tasarlanan D6 enstrüman mikrofonu; doğal, doğru ses üretimi için bir VLM™ diyafram ile donatılmıştır.

Mükemmel Ses Deneyimi

Hem sahne ve stüdyo hem de yayın uygulamaları için mükemmel olan D6 dinamik enstrüman mikrofonu, her pozisyonda iyi ses verecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece kaydetmesi en zor enstrüman sesleri dahi en iyi kalitede kaydedilebilir.

En İyi Performans

Transformatörsüz tasarımı ve dengeli ses çıkışı ile Audix D6 profesyonel enstrüman mikrofonu, uzun kablo geçişlerinde bile parazitsiz performans sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AUDİX D6 PROFESYONEL ENSTRÜMAN MİKROFONU
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
AUDIX
Sub Kategori
PASAJ
Marka
AUDIX
Henüz yorum yok