Nike TR Hypercharge Chug Bottle Su Matarası 24 oz N.100.0622.025.24

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Nike TR Hypercharge 24 oz Suluk

Nike TR Hypercharge 24 oz suluk, şeffaf görünümü ile içerisindeki sıvı miktarını kontrol etmenize yardımcı olur. Hızlı hidrasyonu mümkün kılan vidalı kapak, ihtiyaç duyduğunuz su miktarını kontrollü biçimde tüketmenizi sağlar. Hypercharge tıpa sayesinde sıvıyı dışarı sızdırmaz, çanta içerisinde veya spor malzemeleri ile birlikte güvenle taşınır. Kaliteli plastik yapısı, darbelere karşı ürünün zarar görmeden hareketine olanak tanır. 24 oz ölçüsü ile yaklaşık 700 ml sıvıyı ihtiva eder. Nike logosu ve şeffaf görünümü, Nike Hypercharge suluk için okul, spor müsabakası, fitness salonu gibi farklı ortamlara uyan, şık bir aksesuar olma özelliğini yaratır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.