Bo-Camp Katlanır Kamp Sandalye

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hafif ve Pratik

Pikniğin, deniz kenarının, kampın ve seyahatlerin vazgeçilmezi olan Bo-Camp Gri Katlanır Kamp Sandalye konforu ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor. Plajda ya da kampta rahatlıkla ve basit bir şekilde kullanabileceğiniz ürün, size pratiklik sağlıyor.

Çantasıyla Kolay Taşınabilir Özellik ve Katlanabilir Tasarım

Geziler ve yola çıkarken kullanım için ideal olan kamp sandalyesi gidilen her yere rahatlıkla taşınabiliyor, araba bagajında ürünle birlikte gelen çantasıyla fazla yer kaplamıyor ve her daim size eşlik ediyor. Üstelik sandalyeyi katlarken vücut oranınıza göre kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. 

İnce Kumaşıyla Kolayca Taşınabilir ve Yıkanabilir Özellik

Naylon olan ince bir yapıdaki kamp sandalyesi plaj ya da bahçe gibi yerlere kolaylıkla taşınabilerek kolayca taşınabiliyor. İnce ve kaliteli materyalden üretilmiş kumaşı ile ürün kolaylıkla yıkanabilme imkânı sunuyor.

Uzun Ömürlü Kullanım

Dayanıklı ve sağlam materyalden paslanmaz çelik gövdeye sahip ürün, uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor.

Keyif İçin İdeal

Fileden örülmüş cepli kolçakları bulunan ve üstünde içecek bölmesi yer alan kamp sandalyesinin üzerinde otururken içeceğinizin keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Özellikler

  • Kumaş Materyali: Naylon kumaş
  • Gövde Materyali: Paslanmaz çelik çerçeve
  •  Boyut: 88 x 84x 52 cm
  • Maksimum Taşıma Kapasitesi: 100 kg
  • Ağırlık: 2.1 kg
  • Kumaş Taşıma Çantası

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.