Xiaomi Yesoul S3 Smart Spin Bike Kondisyon Bisikleti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Hareketsiz Kalmayın 

Bir salonda spor yapmaya vakti olmayanlar için ideal bir egzersiz aracı olan Xiaomi Yesoul S3 Smart Spin Bike kondisyon bisikleti, ev konforunda form tutmanıza yardımcı olur. Evde film veya dizi izlerken ya da müzik dinlerken bir yandan da antrenman yapmanızı sağlayan ürün, üst düzey teknolojik özelliklerle donatılır. 

Akıllı Kondisyon Bisikletiyle Tanışın

Akıllı telefon ve tabletlerle eşleşebilen model sayesinde geri bildirimlere bağlı olarak antrenman verileri kontrol edilebilir. iOS ve Android kullanan cihazlarla uyumlu şekilde çalışan Yesoul S3 bisiklet ile egzersiz yaparken ürünün uygulamasındaki rotaların keyfini çıkarabilir, telefon görüşmelerinizi yapabilir ya da sevdiğiniz içerikleri takip edebilirsiniz. 

Çift Yönlü Manyetik Volan 

Çift yönlü manyetik direnç sistemine sahip olan model, bisiklet sürerken daha zorlu bir egzersiz deneyimi yaşatmak için daha fazla momentum sunar. Direnç sistemi, dilediğiniz zorluk derecesine ayarlanabilir. 

Sessiz ve Dengeli

Yesoul S3, yüksek derecede sessiz ve dengeli bir sürüş için tasarlanır. Daha ilk antrenmanda farkını hissedebileceğiniz bisiklet, komşularınızı ve evdeki diğer bireyleri rahatsız etmez. 

Size Özel Ayarlarla Size Özel Bisiklet

Model  ayarlanabilir gidon, koltuk ve egzersiz modlarıyla herkes için uygundur. 120 kg taşıma kapasitesine sahip olan ürün, size özel antrenmanlar yapmanız için geliştirilir.

Dayanıklı ve İşlevsel

Model neredeyse hiç bakım gerektirmeyen kayış mekanizması, yüksek kalitede materyallerden üretilen gövdesi ve gelişmiş yazılım programıyla uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Yesoul S3 Smart’ın ön tarafında yer alan tablet tutucu, egzersiz esnasında akıllı cihazınızı güvende tutarken antrenman programını daha rahat görmenizi de mümkün kılar. 

Kolay Taşınabilir

Sadece 7,5 kg volan ağırlığındaki ürün, kolay taşınabilir bir yapıdadır. Kondisyon bisikletinin ön dengeleyici kısmına yerleştirilen iki tekerlek, ürünün zahmetsiz şekilde taşınmasını sağlar. Modeli kullanmak ya da depolamak için basit hareketler yeterli olur. 

Dayanıklı Pedal Tasarımı 

Modelde ABS pedal ve ayarlanabilir kayışlar kullanılır. Böylelikle egzersiz sırasında ayaklarınız kaymaz ve pedal çevirirken gerekli güvenlik desteği sağlanır.  

Teknik Özellikler

  • Marka: Xiaomi
  • Model: Yesoul S3 Smart Spin Bike
  • Volan ağırlığı: 7,5 kg
  • Boyutlar: 1250 x 510 x 1000 (Y x G x U) mm
  • Bluetooth: Var
  • Uyumlu işletim sistemleri: iOS, Android
  • Taşıma kapasitesi: 120 kg (maksimum)
  • Ayarlanabilir koltuk: Var (dört yöne)
  • Ayarlanabilir gidon: Var (iki yöne)
  • Materyal: Karbon çelik

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
YESOUL S3 KONDİSYON BİSİKLETİ
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
XIAOMI
Henüz yorum yok