Eastpak Padded Double Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İkonik Eastpak Tasarım Çizgileri

İkonik Eastpak tasarım çizgilerini modern ve işlevsel ayrıntılarla zenginleştiren Eastpak Padded Double sırt çantası, günlük kullanım ihtiyaçları ve seyahatler için ideal bir tercihtir.

Konfordan Ödün Vermeyin

Maksimum konfor için omuz ve sırt bölgelerinde kullanılan ergonomik üretim malzemeleri ve tasarım ayrıntıları, çantanızı daha rahat bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Dizüstü Bilgisayar Cebi Sayesinde Dilediğiniz Yerde Çalışın

Çantanın arka bölümünde yer alan dizüstü bilgisayar bölmesi, 13 inç boyutuna kadar tablet ve laptop gibi cihazlarınız için uygundur.

Şişe Cebi ile Favori İçecekleriniz Yanınızda

Padded Double sırt çantasının yanında yer alan bölme, şişe ve termos gibi ekipmanlar için tasarlanmıştır. Kolay bir şekilde ulaşılabilen bu bölüm, favori içeceklerinizi keyifli bir şekilde tüketmenize yardımcı olur.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

Gelişmiş bir konfor deneyimi için dolgulu bir tasarıma sahip olan omuz askıları, kullanıcıların fiziksel özelliklerine uygun şekilde ayarlanabilir.

Şık Tasarım Ayrıntıları

Estetik bir tasarıma sahip olan Eastpak Padded Double, kişisel eşyalarınızı dilediğiniz yere götürmeye yardımcı olmanın yanı sıra etkili bir tamamlayıcı aksesuar görevi görür.

Kişisel Eşyalarınız için Geniş Depolama Alanı

Kitap, cüzdan, anahtar ve diğer kişisel eşyalarınız için geniş bir depolama alanı sunan çanta sayesinde gün boyu tüm eşyalarınızı taşıyabilir ve gerektiğinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Eastpak Padded Double ile Hayatı Kolaylaştırın

Tasarım, performans ve konfor özelliklerini bir arada sunan Eastpak Padded Double sırt çantası, tüm kullanım ihtiyaçları için ideal özellikler sunar ve hayatı kolaylaştırır.

Genel Özellikler

  • Yükseklik: 47 cm
  • Genişlik: 28,5 cm
  • Derinlik: 21 cm
  • Üretim Malzemesi: %60 Naylon, %40 Polyester
  • Laptop Bölmesi: 13’’

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.