Arzum OK0012 Okka Rich Spin M Türk Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Sesli ve Işıklı Uyarı Sistemi ve Damak Zevkinize Göre Sıcaklığı Ayarlayabilme

Pişirme süreçlerini bildiren Sesli ve Işıklı Uyarı Sistemi özelliğine sahiptir. Kahve pişirme sıcaklığını istediğiniz şekilde arttırıp azaltarak, arzu ettiğiniz sıcaklığa getirebilirsiniz. İzin verilen sıcaklık artışı maksimum 1 °C sıcaklık azalışı maksimum 3 °C’dir.

Tek Seferde 5 Fincan Kahve

Arzum Okka Rich Spin M. Türk Kahvesini tadını çıkara çıkara, bol köpüğü ile tam kıvamında pişirir. Üstelik tek seferde 5 fincan kahve servis edilebilir. Sütlü Türk kahvesi veya içecek hazırlamak istediğinizde de 4 fincan kahve servis edilebilir.

Kolay ve Pratik Temizleme

Ürününüzde sütlü kahve, sıcak çikolata ve salep gibi sütlü içecekler de pişirebilirsiniz. Bu gibi içeceklerin pişirilmesi sonrasında, pişirme haznesini su ile çalkalayınız. Su ile çalkalanan pişirme haznesi bir miktar soğuyacaktır. Akabinde içerisinde bulunan karıştırma aparatını çıkarınız ve cezvenizin içerisini bulaşık süngeri gibi, yumuşak bir bez ile silerek, oluşan tortuyu deterjan gibi kimyasallar kullanmadan kolayca temizleyiniz. Çıkarılan karıştırma aparatını musluk altında yıkayabilirsiniz. Temizlenen aparatı tekrar yerine takarak ürünü kullanıma hazır hale getiriniz.

4 Farklı Moduyla Türk Kahvesi Keyfinizi Kişiselleştirin

Okka Rich Spin M, klasik, sert, közde ve sütlü türk kahvesi modlarıyla dilediğiniz kahveyi tam da istediğiniz gibi hazırlar.

Mutfağınızın Baristası Olun

Okka Rich Spin M, sütlü içecek hazırlamanın getirdiği avantajlarla türk kahvesinin yanı sıra salep, sıcak çikolata gibi içecekler hazırlayabilir. Dilediğiniz malzemelerle ve kokteyl şurupları kullanarak mutfağınızda çok farklı içecekler hazırlayabilirsiniz.

Demlenme Noktası Ayarı ile Her Yerde Aynı Lezzette Türk Kahvesi Keyfi

Arzum OKKA Rich Spin M, bulunduğu noktadaki ideal pişirme sıcaklığını tespit ederek dünyanın her yerinde aynı lezzette Türk kahvesi yapabilmeyi sağlayan akıllı auto brewing altitude detection sistemine sahiptir. Suyun kaynama noktası, deniz seviyesine göre yükseklik farkına bağlıdır. Bu nedenle, cihazınızın kullanıldığı rakım değiştiğinde cihazınızın demlenme noktasını manuel olarak ayarlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Güç : 700 W

Karıştırıcılı Paslanmaz Çelik Cezve : Var

Sütlü Türk Kahvesi Yapma Özelliği : Var

Közde Kahve Özelliği : Var

Klasik veya Sert Türk Kahvesi Yapma Seçeneği : Var

Emniyet Sistemi : Var

Fincan Kapasitesi : 5 (Sütlü Modda 4)

Taşma Önleyici Sensör : Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ARZUM OK0012 OKKA RİCH SPİN M TÜRK KAHVE MAKİNESİ
Güç (w)
700 W
Su Kapasitesi
350 ML
Kullanım Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BAKIR
Ana Renk
BAKIR
Renk
BAKIR
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Marka
ARZUM
Henüz yorum yok