Altus AL 1127 Soğuk Su Sebili

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üst Damacanalı

Su sebilinin üst tarafına yerleştireceğiniz damacana sayesinde sıcak ve soğuk suya kolayca ulaşabilirsiniz. Ofiste, iş yerinde ve evde kullanılabilen model su ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılar.

Musluk Sayısı

Sıcak ve soğuk su olarak 2 ayrı musluğu bulunan su sebili her türlü hava sıcaklığında yardımınıza koşar. Isıtma ve soğutma sistemine sahip model sıcak havalarda soğuk su ihtiyacınızı karşılarken sıcak su bölümünü kullanarak soğuk havalarda içinizi ısıtabilirsiniz.

Mekanik Kullanım

Su sebilini kullanmak istediğiniz zaman bardağınızı muslukların altına koymanız yeterli olur. Küçük kolu yukarı veya aşağı çekerek bardağınızı su ile doldurabilirsiniz.

Yüksek Tank Kapasitesi

1 litre sıcak su kapasitesine sahip su sebili ile yemeğinizi veya çayınızı yaparken su ısıtmanıza gerek kalmaz. Hazır olan sıcak sudan istediğiniz kadar alarak işlerinizi kısa sürede halledebilirsiniz. 92 dereceye kadar sıcak su üretebilen sebil 3.2 litre soğuk su kapasitesine sahiptir.

Soğuk Su Derecesi

 5 ile 10 derece arasında su soğutma özelliği olan su sebili sayesinde en sıcak havalarda bile zorluk çekmezsiniz. Saatte 2 litre su soğutan model ile soğuk su eksikliği çekmezsiniz.

Yan Aparat

Su sebilinin yan tarafına sabitlenmiş aparatı kullanarak plastik bardakları içine koyabilirsiniz. Sağlık açısından da oldukça yararlı plastik bardak kullanımını kolaylaştıran aparat pratiklik sağlar.

Farklı Damacanalara Uygun

Farklı damacana markalarına uygun giriş kısmı bulunan su sebili sayesinde istediğiniz marka suyu kullanabilirsiniz. Oldukça kolay şekilde damacanayı su sebiline sabitleyerek soğuk ve sıcak suyun keyfini sürebilirsiniz.

Boşa Su Akmasını Önleyen Hazne

Muslukların altında bulunan hazne sayesinde boşa su akmasının önüne geçilir. Dalgınlık ile bardağa fazla su doldurduğunuzda su yere dökülmez ve yeri ıslatmaz. Aynı zamanda haznedeki suyu farklı işler için de kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kontrol Sistemi : Mekanik
  • Bardak Aparatı : Var
  • Soğuk Su Tankı : 3.2 lt
  • Sıcak Su Derecesi : 92 Derece
  • Soğuk Su Derecesi : 5 - 10 Derece
  • Sıcak Su Tank Kapasitesi : 1 lt
  • Musluk Sayısı : 2

Teknik Özellikler

Renk
BEYAZ
Üretim Yeri
Türkiye
Ana Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Ürün Model Adı
AL 1127
Garanti Süresi
2 YIL
Ağırlık (gr)
11.3 KG
Marka
ALTUS
Henüz yorum yok