Samsung MG22M8074AT Ankastre Mikrodalga Fırın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Temizlenebilen Seramik Kaplama

Pürüzsüz seramik iç kaplama sayesinde leke tutmayan Samsung MG22M8074AT mikrodalga fırın, yine bu özel kaplama sayesinde zahmetsiz bir şekilde temizlenebilir. Ovma gerektirmeyen seramik yüzey, paslanma, çizilme ve kırılmalara karşı da dirençlidir.

Yemekleri Sıcak Tutma Avantajı

Izgara ısıtıcı sayesinde yiyecekleri sıcak tutabilen Samsung MG22M8074AT mikrodalga fırın, yiyecekleri pişmeye devam etmesini önler ve sıcak tutar. Böylece her zaman servise hazır olurlar.

Enerji Tasarruflu Eco Mode

Kullanmadığınız zaman tek dokunuş ile bekleme moduna alabileceğiniz Samsung MG22M8074AT mikrodalga fırın, bu sayede çok daha az enerji tüketir. Sadece temel fonksiyonların çalıştığı bu ekonomik çalışma modu, mikrodalga fırınınızın elektrik faturasına yük oluşturmasını da önler.

Izgaralı Mikrodalga Fırın

Toplam 22 litre iç hacme sahip olan Samsung MG22M8074AT, ızgara eklentisi bulunan ankastre bir mikrodalga fırındır. Bu özel tasarım hem sağlıklı pişirme seçenekleri hem de yiyeceklerin üst kısmın kızartarak fırın lezzeti verir.

Kusursuz Pişirme için Akıllı Nem

Samsung MG22M8074AT mikrodalga fırının benzersiz akıllı nem sensörleri sayesinde fırın içindeki gıdaların nem seviyesi ölçülür ve mümkün olan en ideal pişirme programı otomatik olarak belirlenir. Bu sayede yiyecekleri kurutmadan tam kıvamında pişirme yapabilirsiniz.

Donuk Gıdalar için Hızlı Buz Çözme

Taze dondurulmuş meyvelerden sebzelere, etlerden ekmeklere kadar pek çok donuk gıdayı hızlı bir şekilde çözebilen Samsung MG22M8074AT mikrodalga fırın, yiyeceklerin orijinal tadını, dokusunu ve tazeliğini kaybetmesini önler. Bu sayede dilediğiniz zaman donuk ürünleriniz çözerek tadını çıkarabilirsiniz.

Kızarmış Görünüm için Izgara Opsiyonu

Tavan kısmında bulunan ızgara eklentisi sayesinde yiyeceklerin üst kısımlarını kızartabilen Samsung MG22M8074AT mikrodalga fırın hem sağlıklı pişen hem de üst kısmı kızarmış yiyecekleri tüketmek isteyenlere hitap eder.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SAMSUNG MG22M8074AT ANKASTRE MİKRODALGA FIRIN
Üretim Yeri
Türkiye
Enerji Tüketimi (kwh/çevrim)
BELİRTİLMEMİŞ
Hacim (lt)
22
Kullanılabilir Hacim
22
Program Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Fırın Genişliği
59.5
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Tipi
ANKASTRE
Marka
SAMSUNG
Desi
40
Ana Renk
INOX
Renk
INOX
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SAMSUNG
Henüz yorum yok