Altus AL 16 A Vantilatör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mekana Göre Ayarlanabilir Ayak

Sıcak yaz günlerinde kapalı mekanlarda serinlemek için başarılı bir vantilatöre ihtiyacınız varsa ayarlanabilir Altus AL 16 A aradığınız üründür. Ayarlanabilir ayak sayesinde serin havanın hangi yükseklikte yoğun olmasını istiyorsanız, ona göre değişim yapabilirsiniz.

Düşük Güç Tüketimi

Altus AL 16 A ayaklı vantilatör, performansını sergilerken sadece 50 W güç harcar. Düşük enerji tüketimi ile uzun süre çalıştırıldığında dahi aylık faturalarda gözle görülür bir değişim olmaz.

Sessiz ve Etkili Performans

Serinlemek için açtığınız vantilatörün uğuldamasından rahatsız oluyor ve dikkat dağınıklığı yaşıyorsanız AL 16 A’ya bayılacaksınız. Güçlü soğutma sırasında ortamı serinletirken sessiz ve gürültüsüz çalışır.

Ayarlanabilir Hız Kademesi

Havanın sıcaklığına göre ortamın serinlemeye olan ihtiyacı değişkendir. Kişiden kişiye de ideal serin hava sıcaklığı farklılık gösterir. Altus AL 16 A vantilatör, 3 kademeli hız ayarı ile herkesin konforuna hitap eder.

Kontrolü Kolay Düğmeler

Hız ve yükseklik ayarı yapmak istediğiniz zaman Altus vantilatörün gövdesi üzerinde bulunan düğmeleri kullanabilirsiniz. Ergonomik ve anlaşılır düğmeler sayesinde her yaştan insan tarafından kolaylıkla ayarlanabilir.

Şık ve Zarif Tasarım

Özenle döşediğiniz ev ve ofisler için bütçenize uygun ve görseli bozmayacak bir ürün arayışında iseniz Altus tam size göre! Şık ve zarif tasarımı sayesinde mekanlarda estetik bir dokunuş katar ve fazla yer kaplamaz.

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi

Sıcak havalardan bunaldığınız zaman kullanabileceğiniz portatif bir ürün olan Altus AL 16 A ayaklı vantilatörü tercih edebilirsiniz. Hafif tasarımı ile odadan odaya taşıması kolaydır. Yer değişikliği yaparken yanınıza alabilir, yaz aylarında her an serinlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Dengeli Gövde Tasarımı

Çalışırken ve kapalı durumda, vantilatör modeli dışarıdan bir müdahale olmadan devrilmez. Zeminle temas eden geniş taban bölümüyle dengesini korur.

Özellikler

  • Marka: Altus
  • Model: AL 16 A
  • Tür: Vantilatör
  • Ayarlanabilirlik: Hız, yükseklik
  • Kontrol: Gövdede yer alan düğmeler
  • Hız: 3 kademe
  • Güç: 50 W
  • Özellik: Ayaklı, sessiz çalışma, şık tasarım

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.