Altus AL 555 GS Ocaklı Fırın 65 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İşlevsel Gazlı Gözler

Yemek yaparken işinizi kolaylaştıran yüksek performanslı bir ocağa ihtiyacınız varsa Altus AL 555 GS tam size göredir. 4 adet gazlı ocağı ile aynı anda birden fazla yemeği hazırlamanızı sağlar. Düğmeden ateşleme ile ekstra çakmak kullanmanıza gerek yoktur.

Şık ve Dayanıklı Tasarım Malzemeleri

Emaye şasi ve üst ızgara, metal ocak yüzeyi ve cam kapak ile Altus AL 555 GS ocaklı fırın, estetik bir görünüm kazanır. Parlak ve mat dokuların bir arada kullanıldığı dayanıklı malzemeler ile mutfağınıza uzun yıllar şık bir görünüm kazandırır.

Aydınlatmalı Fırın Bölmesi

Tatlı ve yemekler için fırın kullandığınız zaman içinde pişen yemeği görmek, ne zaman çıkaracağınız hakkında fikir sahibi olmanızı sağlar. Modelin fırın içi üst bölme aydınlatması sayesinde pişirdiğiniz yiyeceklerin takibini yapmak için kapağı açmanıza gerek kalmaz.

Emniyet Sistemiyle Güvenlik

Altus AL 555 GS 65 L ocaklı fırını kullanırken gazı açık bırakma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Otomatik gaz emniyeti sayesinde açık bırakılan göz, ateş olmadan bir süre yanmaya devam ettiğinde kesilir. Rüzgarın ateşi söndürmesi ve çocukların bilinçsizce açması durumunda da gaz akışını keser.

Dahili Izgara ve Tepsiler

AL 555 GS ocaklı fırın modeli ile beraber gelen 2 adet tepsi ve bir ızgarayı yemek yaparken güvenle kullanabilirsiniz. Standart ve derin tepsi fırının içine tam uyar, yanmaz materyalden üretilir.

Dengeli Pişirme için Fan Sistemi

Sıcak havanın fırının içinde sürekli hareket halinde olması ve her köşeye eşit şekilde ulaşabilmesi için fan sistemi kullanılmıştır. Dengeli ve her yeri eşit pişmiş yemekler için fan sistemi avantaj sağlar.

Geniş Pişirme Hacmi

Yemek yaparken 4 adet gazlı ocağı ve katlı pişirmeye olanak tanıyan 65 L fırını aynı anda kullanabilir, kalabalık misafirler için lezzetli menüler hazırlayabilirsiniz.

Yüksek Performanslı Turbo Fırın

Turbo tipi Altus AL 555 GS 65 fırını alt, üst ve fanlı ısıtıcıları aynı anda devreye sokarak eşit ve dengeli pişirim yapaabilirsiniz. Yüksek performansı ile evlerin ve küçük ofis mutfaklarının vazgeçilmezidir.

Özellikler

 • Marka: Altus
 • Model: AL 555 GS
 • Ürün: Solo ocaklı fırın
 • Materyal: Emaye (şasi, üst ızgara, kahve adaptörü), metal (ocak yüzeyi), cam (üst kapak, iç kapak)
 • Ocak: 4 gözlü, gazlı (LPG), düğmeden ateşleme, 5.9 kW, 429 g/h gaz gücü
 • Yanıcılar: Sol ön (2.9 kW), sol arka (2 kW), sağ ön (1 kW), sağ arka (2 kW)
 • Saklama: Sabit kapak
 • Aydınlatma: Üst fırın
 • Elektrik: 1900 W (toplam)
 • Pişirme Hacmi: 65 L
 • Özellikler: Gaz emniyeti, derin tepsi, standart tepsi, iç ızgara, fanlı ısıtma, turbo fırın, mekanik kontrol

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.