Sepet 0

Profilo Buzdolapları Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1555 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Profilo Buzdolapları: Tasarımın İncelikleri ile Teknoloji Harikası

Bir yaşam alanının en önemli ihtiyaçlarından olan buzdolabı, taze gıdaya istediğiniz an ulaşmanızı sağlar. Profilo buzdolabı modelleri, tüm besinleri yapısına uygun koşullarda soğutur ve saklar. Böylece et, şarküteri, meyve ve sebzeleriniz hem taze kalır hem de besin değerlerini korur. Soğuması için bıraktığınız yemeklerinizin tadı ve kokusu değişmez. Her zaman sağlıklı ve hijyenik gıdaya ulaşırsınız.

Profilo buzdolapları, sadece sağlığınızı değil sevdiklerinizle kurduğunuz bağı da korur. Geniş iç hacme sahip Profilo buzdolapları sayesinde kalabalık sofralar kurabilirsiniz. Herkesin sevdiği yemeğe yer açabilirsiniz. Buzdolabının iç dizaynını ihtiyacınıza göre değiştirebilirsiniz. Üstelik tüm bunları yaparken mutfağınızın şıklığını da korursunuz.

Gıdalar için En İdeal Ortamı Sunan Teknoloji: Profilo Buzdolapları

Profilo buzdolapları, yalnızca besinlerinizi soğutmakla kalmaz. Gelişmiş teknolojileri sayesinde gıdalar için en uygun ortamı hazırlar. Bu teknolojilerden ilki, extra fresh comfort çekmecesidir. Bu çekmecede özel sürgü sistemi ve nem kontrol mekanizması bulunur. Dışarıdan gelen havayı ideal koşullarda dönüştürerek içeri aktarır. Böylece gıdalarınız hem taze kalır hem de besin değerlerini kaybetmez.

Extra fresh comfort çekmecesini meyve ve sebzeleriniz için kullanmanız önerilir. Çünkü yapılan testlere göre bu çekmecede kiraz 14, çilek 5, üzüm 25, brokoli 10 ve havuç ise tam 80 gün boyunca tazeliğini korur. Bu sayede mevsiminde alınmış mahsulleri uzun süre tüketmeniz mümkün olur.

Akıllı Soğutma Teknolojisi: Profilo Buzdolapları ile Gıdalarınız Taze Kalsın

Profilo buzdolabı özelliklerinden bir diğeri, akıllı soğutma teknolojilerine sahip olmasıdır. Profilo buzdolaplarının tamamı, No-Frost soğutma sistemini kullanır. No-Frost buzdolapları karlanmanın önüne geçerek sıcaklığın ve nemin sabit kalmasına yardımcı olur. Enerji tasarrufu ve hijyenik soğutma sağlar.

Dolapta diğer gıdalardan daha soğuk tutmak isteyebileceğiniz şarküteri ve et ürünleri için extra cold comfort çekmecesi mevcuttur. Ayarlanabilir mekanizmasıyla bu çekmeceyi 0 santigrat dereceye yaklaştırabilirsiniz. Böylece her gıdayı yapısına uygun sıcaklıkta saklarsınız.

Profilo buzdolaplarının multi air flow özelliği, sıcaklığı buzdolabının her rafına dengeli dağıtır. İç bölgede yer alan hava kanalları, nem oluşumunu önler. Raflar arası eşit soğutma sağlar. Bu soğukluğu sabit tutan özellik ise vita plus sensörleridir. Bu sensörler sayesinde dolabın içindeki besinler ani sıcaklık değişimlerinden etkilenmez.

Profilo buzdolaplarının zaman kazandıran soğutma özelliği de vardır. Süper soğutma özelliği sayesinde dolaba yeni yerleştirdiğiniz yiyecek ve içecekleri tüketmek için uzun süre beklemezsiniz. Aynı özellik dondurucuda da mevcuttur. Süper dondurma özelliğiyle kışlıkları hazırlarken zaman kaybetmez veya misafirlerinizi bekletmezsiniz.

Büyük Kapasite: Profilo Buzdolapları ile Her Şeyi Düzenli ve Kolay Saklayın

Profilo buzdolapları geniş iç hacmiyle dikkat çeker. Profilo XXL buzdolabı modelleri, ekstra depolama alanına sahiptir. Bu dolaba büyük market alışverişlerinizi, tencerelerinizi, tepsi ve fırın kaplarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Üstelik Profilo XXL buzdolabı, 720 l hacmiyle almaktan vazgeçtiğiniz karpuzlara bile yer açar.

Profilo XL buzdolabı, XXL modelin bir küçük seçeneğidir. Geniş aileler için bu model de yeterli olabilir. Geniş buzdolabınız sayesinde herkesin sevdiği yemeğe yer açabilirsiniz. Aylık market ve pazar alışverişlerinizi rahatlıkla yerleştirirsiniz. Hafta içinde tüketmek için yaptığınız toplu yemeklerin tamamını taze taze depolayabilirsiniz. Profilo 631 l, 641 l ve 682 l buzdolabı modelleriyle bu konforu yakalamanız mümkündür.

Profilo 522 l, 526 l, 542 l ve 550 l buzdolabı seçenekleri, küçük ailelerin severek kullanacağı modellerdir. Fazla geniş bir iç hacme ihtiyacı olmayanlara yeterli alan sunar. Böylece mutfakta da fazla yer kaplamaz. Tek başına yaşayanlar Profilo 335 l, 450 l ve 453 l buzdolabı modellerini tercih edebilirler. Ofisi için arayışta olan kullanıcılar ise Profilo mini buzdolabı seçeneklerine göz atabilirler.

Geniş Raf ve Çekmeceler: Profilo Buzdolapları ile Çeşitli Ürünlere Özel Teknolojiler

Profilo buzdolaplarında meyve-sebze ve et-şarküteri gibi farklı ürünler için ayrı çekmeceler bulunur. Elbette dilerseniz bu çekmecelere farklı ürünler yerleştirebilirsiniz. Çekmecelere ihtiyacınız olmadığında onları kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Böylece daha geniş ve yüksek bir raf alanı elde edersiniz. Kullanım alışkanlıklarınız göre rafları da değiştirmeniz mümkündür. Çıkarılabilir Profilo buzdolabı rafı sayesinde özellikle kapak alanında genişlik sağlar ve uzun şişelerinize yer açarsınız.

Estetik ve Şık Profilo Buzdolapları: Mutfak Dekorunuzu Tamamlayan Tasarım

Profilo buzdolapları besinlerinizi sağlıkla korurken mutfağınıza da şıklık katar. Estetik tasarımlara sahip Profilo buzdolapları arasında her mutfağa ve zevke uygun bir seçenek bulmak mümkündür. Örneğin Profilo gri buzdolabı çeşitleri, modern ve şık görünür. Üstelik bu modeller, çoğunlukla inox malzemeden üretilir. Profilo Inox buzdolabı modelleri, paslanmaz çelik özellikleriyle avantaj sağlar.

Profilo buzdolaplarının mutfağınıza uyum sağlayacak bir diğer özelliği, farklı ölçüleridir. Birbirinden farklı Profilo buzdolabı ölçüleri sayesinde aldığınız ürün mutfak veya kilerinize mükemmel uyum sağlar. Siz de mutfağınızda mükemmel uyumu yakalamak için Profilo buzdolaplarına uygun derin dondurucuları Pasaj’da bulabilirsiniz.

Profilo Buzdolaplarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Profilo buzdolabı çeşitleri arasında seçim yaparken zorlanabilirsiniz. Doğru buzdolabını seçmek için önceliklerinizi belirlemelisiniz. Ardından seçtiğiniz ürünler arasında aşağıdaki özelliklere göre karşılaştırma yapabilirsiniz.

  • Boyut ve kapasite: XXL’tan mini modellere kadar genişleyen yelpazede alanınıza ve tüketim alışkanlıklarınıza uygun seçeneği bulursunuz.


  • Tazelik: Alışveriş aralıklarınız uzunsa akıllı soğutma özelliğiyle dikkat çeken modelleri tercih edebilirsiniz.


  • Enerji verimliliği: Bütçeden tasarruf etmek ve doğal kaynakları korumak için en az enerji harcayan buzdolaplarına göz atabilirsiniz.

Dondurucu konumu da seçiminizi etkileyen bir kriter olabilir. Alttan veya üstten donduruculu modellerden birini seçebilirsiniz. En çok tercih edilen modellere bakabilir, gri veya beyaz renkler arasında karar verebilirsiniz.

Uzun Süreli Tazelik: Profilo Buzdolapları Turkcell Pasaj’da!

Birbirinden farklı özelliklere sahip Profilo buzdolaplarını Turkcell Pasaj’da bulmanız mümkündür. Alttan veya üstten donduruculu; siyah, beyaz, gri; çift kapılı ve göstergeli modeller ile çok daha fazlasını incelersiniz. İhtiyacınıza ve zevkinize en uygun buzdolabını hızla ve güvenle satın alırsınız. Dilerseniz diğer beyaz eşya ihtiyaçlarınızı da Pasaj’dan karşılayabilirsiniz.

Profilo Buzdolabı Yaz Ayarı Kaç Olmalı?

Buzdolapları, küçük farklarla da olsa ortam sıcaklığında etkilenebilirler. Dış sıcaklık yükseldiği zaman buzdolabının derecesi soğutma için yeterli olmayabilir. Bu durumda dolabın soğutma ve dondurma verimi düşer. Bu gibi durumlarda Profilo buzdolabında yaz kış ayarı yapılabilir. Yaz aylarında çok sıcak bölgelerde soğutucu sıcaklığını 1 santigrat dereceye yaklaştırmak mümkündür. Dondurucu derecesini ise -20 santigrata kadar düşürebilirsiniz.

Profilo Buzdolabı Kış Ayarı Kaç Olmalı?

Profilo buzdolabı kış ayarı için ideal sıcaklık 5 ila 7 santigrat derece arasıdır. Çünkü kış aylarında ortam sıcaklığı düşük olduğu için buzdolabının derecesini 2 santigratın üzerine çıkarmak daha verimli sonuçlar sağlar. Ancak sizin mutfağınız daima oda sıcaklığındaysa buzdolabınızı kış mevsimi boyunca 2-4 santigrat derece arasında tutabilirsiniz.

Profilo Buzdolabı Dijital Gösterge Ayarı Nasıl Yapılır?

Profilo buzdolaplarındaki dijital gösterge çerçevesinde her tuşun işlevi yazılıdır. Dolayısıyla göstergeyi kullanmak oldukça kolaydır. Menü tuşundan yapmak istediğiniz işlemi seçebilirsiniz. Alarm tuşu sayesinde hızlı soğuması için dondurucuya attığınız ürünü orada unutmazsınız. Alarmın ne zaman çalacağını ise zamanlayıcı tuşuyla belirlersiniz. Dilerseniz dolabı tatil moduna bile alabilirsiniz. Tüm bu işlemlerin nasıl yapılacağı kullanma kılavuzunda detaylı olarak belirtilir.

Profilo Buzdolabımı Neden Turkcell Pasaj’dan Almalıyım?

Turkcell Pasaj’da birbirinden farklı Profilo buzdolabı modellerini bir arada bulabilirsiniz. Filtreleme özelliğiyle aradığınız ürünlere hızla ulaşır ve karşılaştırma moduyla seçtiğiniz modelleri kıyaslarsınız. Ürünleri detaylıca inceleyebilir ve gerçek kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Üstelik Profilo buzdolabı fiyatlarını da Pasaj’a özel avantajlarla görüntülersiniz. Pasaj garantisinden yararlanabilir, güvenli ödeme seçenekleriyle rahat edersiniz.

Daha Fazla

​​