Maisto Tech Lamborghini Huracan LP610-4 Uzaktan Kumandalı Araba

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Uzaktan Kumandalı Araba ile Unutulmaz Bir Deneyim

Dünyanın en önemli markalarından olan Maisto, ürettiği uzaktan kumandalı araba modelleriyle her çocuğun beğenisini kazanır. Ürettiği uzaktan kumandalı araçlar, gerçek modellerine bağlı kalınarak ölçeklendirilmiş ( 1/14 ) orjinal lisanslı ürünlerdir. Ayrıca Maisto uzaktan kumandalı arabalar, çocuklarınızın beceri koordinasyonunun gelişmesine de katkı sağlar. 

Full Fonksiyon Kumandayla Tam Kontrol

Lamborghini Huracan LP610-4 uzaktan kumandalı arabanın tasarımında,  titreşimini azaltan yüksek kaliteli alaşım ve plastik malzeme kullanılmıştır. Aynı zamanda full fonksiyonlu (ileri-geri, sağ-sol) ve ayrıntılı tasarım özelliklerine sahiptir. Gerçeğiyle neredeyse aynı olan model; kauçuk lastikler, detaylı jantlar ve bağımsız süspansiyon sistemi ile donatılmıştır. 

Özellikler

8 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.
Araç, orijinal boyutunun 1:14 oranında küçültülmüş halidir.
Piller:

  • Araç 6 x AA 1,5V (dahil değil)
  • Kumanda 2 x AAA 1,5V (dahil değil)
Kutu İçeriği
  • Araç x 1
  • Kumanda x 1
  • Kullanım Kılavuzu x 1


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.