Maisto Tech Off Road Go 81762 Uzaktan Kumandalı Arazi Aracı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Off Road Go ile Muhteşem Bir Deneyime Var mısınız? 

Dünyanın en önemli markalarından biri olan Maisto, uzaktan kumandalı araç modelleriyle her çocuğun hayaline uygun ürün sunuyor. Uzaktan kumandalı Off-Road aracı, gerçek bir arazi sürüş deneyimi için tüm özelliklere sahip. Çocuklarınızın beceri koordinasyonunun gelişmesine katkı sağlar.

Arazi Kaşifi ile En Zorlu Parkurları Keşfetmeye Hazır mısınız?

Tüm hava koşullarında darbelere karşı dayanıklı, büyük boy lastikleri ile Off-Road macerası başlıyor! Büyütülmüş tekerleriyle çamurda, dağ yollarında ve zorlu arazi koşullarında rahatlıkla gidebilir. Aynı zamanda güçlü süspansiyonları ile engebeli yolları kolayca aşar. Ayrıca sağlamlaştırılmış özel tasarımlı gövdesi de çarpışmaya karşı güçlendirilmiştir.

Özellikler

5 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.
Piller:

  • Araç 2 x AA 1,5V (dahil değil)
  • Kumanda 2 x AAA 1,5V (dahil değil)
Kutu İçeriği
  • Araç x 1
  • Kumanda x 1
  • Kullanım Kılavuzu x 1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.