Maxi-Cosi Rock Oto Koltuğu Ana Kucağı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

GRUP BEBEK ÜRÜNLERİSAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.-153357

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Maxi-Cosi Rock Oto Koltuğu Ana Kucağı

45-75 cm - 0-13 kg Doğumdan itibaren yaklaşık 1 yaşına kadar . 35 yılı aşkın bir süredir, 50 milyondan fazla bebek, hastaneden eve başlayan ilk yolculuklarında güvenlikte sınır tanımayan bir dünya lideri Maxi-Cosi oto güvenlik koltuklarında taşınmıştır. Yenilikçi ve konforlu Maxi-Cosi oto koltukları çocuklarınızı güvenle geleceğe taşır. Maxi-Cosi Rock i-Size oto güvenlik koltuğunun yan kanatlarına entegre edilmiş darbe emici köpük ile yan darbelere karşı bebeğinizin baş ve boynu için en yüksek koruma ve güvenlik sunar. Yenidoğan bebeğiniz için yan vücut koruması, mükemmel bir ergonomik pozisyon sunan iç yastığı ve ayarlanabilir koltuk başlığı bebeğinize her zaman en yüksek baş desteği ile konforlu ve güvenli seyahati sağlar.

Bebeğinizin Hep Yanınızda Olması İçin Tasarlandı

Rock, ebeveynler için kullanım kolaylığı ve rahatlık sağlayan bebek oto güvenlik koltuğudur. Ayrılabilir yumuşak taşıyıcı, bebeğinizi yorulmadan ve hafif bir şekilde taşımanızı sağlar. Çoklu ergonomik taşıma pozisyonları sizi bebeğinize yakın tutar. Yenilikçi otomatik açılabilir emniyet kemer sistemi sayesinde saniyeler içinde bebeğinizi oto güvenlik koltuğuna oturtabilir ya da koltuktan alabilirsiniz. Mükemmel taşıma için ergonomik ve yumuşak tutma sapları bulunur. Güneş koruması için entegre güneşlik bulunur. Bebeğinizin boyu 60 cm olduktan sonra kafa koruyucu ve küçültücü yastığı çıkartabilirsiniz. FamilyFix3 baza(ayrı satılır) ile birlikte hızlı ve kolay kurulum. Maxi-Cosi & Quinny bebek arabalarına kolayca entegre olabilir. FamilyFix3 i-Size baza(ayrı satılır) ile birlikte kullanılırsa, baza Pearl Smart i-Size veya Pearl Pro i-Size çocuk araba koltuğu ile birlikte yeniden kullanılabilir.

Güvenlik

Maxi-Cosi Rock en yüksek ve son güvenlik standardı i-Size (R129)’a göre tasarlanmış ve üretilmiştir.FamilyFix3 baza(ayrı satılır) veya otomobilinizin emniyet kemerleri ile bağlantı yapıldığında bebeğiniz doğumdan itibaren güvenle seyahat eder. Güvenli ve sağlam bir oturma için 3 noktalı emniyet kemeri bulunur. Yan darbelere karşı en yüksek güvenlik sağlayan yan darbe koruma sistemi bulunur. Uçakta kullanım için TUV tarafından onaylanmıştır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MAXİ-COSİ ROCK OTO KOLTUĞU ANA KUCAĞI
Üretim Yeri
HOLLANDA
Kademeli Baş Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Güvenlik Sertifikası
VAR
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MAXİ COSİ
Henüz yorum yok