Chicco Duo Goody Plus Stroller Bebek Arabası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Tek Tuşla Katlanabilir Mekanizma


Chicco markasının tasarladığı Duo Goody Plus bebek arabası bebeğinizin güvenli taşınmasını sağlar. Ayrıca en önemli özelliği tek tuşla zahmetsizce katlanabilir olması ve bu sayede çok az yer kaplamasıdır. Bebek arabasını bagajınızda rahatlıkla taşıyabilir, seyahatlerde dilediğiniz yere  götürerek bebeğinizle ufak gezintilere ya da alışverişe çıkabilirsiniz.

Geniş Koltuk Tasarımı

Koltuk tasarımı ile öne çıkan Chicco bebek arabası benzerlerinden ayrılan bir konfor sunar. Kullanım kolaylığının yanı sıra detaylara gösterilen özen Duo Goody Plus'ı her durumda hem ebeveynleri hem de çocukları memnun etmek için mükemmel bir bebek arabası haline getirir.

Rahat ve Sarsıntısız Sürüş Keyfi

Polikarbanottan üretilen arabanın tekerlekleri, bir bebek arabasında olması gereken en iyi tekerleklerden biridir. Her tür zemine uyum sağlayan tekerlekler ne çok sert ne de çok yumuşak olmadığı için yoldaki pürüzleri ve engebeleri en aza indirir ve bebeğinizin rahatının bozulmasına izin vermez.

Genişletilebilir Tente

UV50+ korumalı tente tasarımıyla bebeğinizi güneşin zararlı ışınlarından da koruyan Chicco bebek arabası, birçok farklı yönden koruma sağlar. Açık havada seyahat için gerekli olan tentesi aşamalı olarak açılabilir ve kapatılabilir olmasının yanı sıra ekstra koruma için genişletilebilirdir.

Tamamen Yatırılabilir Sırtlık

Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz Duo Goody Plus bebek arabasının sırtlığı tamamen yatırılabilir olduğu için bebeğinizin uykusu geldiği zaman yatak konforu sunarak dinlenmesine imkan verir.

Özel Tasarım Tutma Kolu

Ön bar ve tutma kolu echo deriden üretilen bebek arabası ebeveynler için de konfor vadeden özelliklere sahiptir. Manevra kabiliyeti yüksek tekerlekler ve tutma kolu sayesinde kolay sürüş ve yönlendirme sağlar.

Seyahat Sistemine Dönüşebilir

Chicco Kaily oto koltuğu ile uyumlu tasarlanan Duo Goody Plus bebek arabasını dilediğiniz zaman seyahat sistemine dönüştürülebilir ve daha kapsamlı bir set olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Oto Koltuğu: Var

Yatma pozisyonu: Sırtlık tamamen yatırılabilir
Askılar: Omuz askıları ve orta bar dolgulu
Kılıf: Çıkarılabilir ve yıkanabilir
Kanopi: genişletilebilir, güneşten korunma UV50 +

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.