Udemy Cüzdan Kodu 150 TRY

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Udemy Cüzdan Kodu ile Online Eğitimlere Başlayın

Udemy’deki tüm eğitimlerde geçerli, ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabileceğiniz 150 TRY değerindeki Udemy cüzdan kodu ile kişisel gelişim, kariyer, hobi gibi pek çok alanda online eğitimlere katılabilir, sertifika sahibi olabilirsiniz. Kodu satın aldıktan sonra Udemy sayfasında istediğiniz eğitime tıklamalı ve sepete eklemelisiniz. Bir sonraki adımda ödeme noktasında “promosyonlar” alanına erişerek size gönderilen kodu bu alana girmelisiniz. Kodu girdikten sonra ilgili eğitime kısa bir süre içerisinde sahip olmanız mümkündür.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.