Sepet 0

Technopc Tablet Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (11326 Ürün)
Sırala
Temizle

Dikkat Çeken Technopc Tablet Modelleri

Türkiye’nin kıymetli teknoloji üreticileri arasında yer alan Technopc, tablet modelleri ile kullanıcılarına birçok avantaj sağlar. Ekran boyutu, bellek hafızası, depolama alanı, tasarım ve işlemci gibi çeşitli özellikler açısından birbirinden ayrılan Technopc tablet modelleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulabilir, günlük yaşantınıza işlevsellik kazandırabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip olan ürünler, başlangıçta birkaç kademeden oluşan kurulum işlemi yapıldıktan sonra anında kullanıma hazır hale gelir. Yönlendirmeleri ve basit arayüzüyle dikkatleri üzerinde toplayan Technopc tabletler, her yaş grubundaki kullanıcının kolaylıkla kullanabileceği bir yapıdadır. Yüksek güce sahip bağlantı özellikleriyle de öne çıkan modeller, günlük kullanımda kullanıcılarına pratiklik sunar. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra Turkcell Pasaj üzerinden Technopc Android tablet fiyatları ve modellerine göz atabilir, aradığınız cihazı kısa süre içinde bulabilirsiniz.

Teknik Detaylarıyla Öne Çıkan Technopc Tablet Özellikleri

Technopc tabletler batarya kapasitesi ya RAM gibi çeşitli özellikleriyle birbirinden ayrılır. Her türlü kullanım amacına uyum sağlayacak biçimde çeşitlendirilen modeller, geniş bir kitleye hitap eder. Kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla bir araya getiren ürünler sayesinde ihtiyaçlarınıza vakit kaybetmeden ulaşabilir, günlük yaşantınızı işlevsel hale getirebilirsiniz. Technopc tablet özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

  • Technopc UltraPad UP10.SI46LA 4 GB RAM içermesiyle öne çıkar. Yüksek dahili bellek hafızası sayesinde aynı anda birden fazla programı akıcı bir şekilde çalıştırmanıza imkan tanır. Ayrıca programlar arasında takılma benzeri istenmeyen durumlar yaşamadan geçiş yapmanızı da mümkün hale getirir.
  • Çoğu Technopc tablet modeli genişletilebilir alan desteği sunduğu için depolama problemi yaşamadan dilediğiniz programı indirmenize yardımcı olur. Ekstra olarak edinebileceğiniz hafıza kartı aracılığıyla tabletlerin alanını genişletebilir, dilediğiniz işlemi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.
  • Technopc tabletler 4 ya da 8 çekirdekli işlemciler içerir. Yazılımla beraber desteklenen işlemci çekirdekleri, verileri dengeli biçimde işleyerek yapılan işlemlere akıcılık kazandırır. 4 çekirdekli modeller günlük kullanım için idealken biraz daha ağır programları 8 çekirdek içeren tabletlerde daha rahat bir şekilde çalıştırabilirsiniz.
  • Technopc Android tabletler işlemci frekansı bakımından da kendi içinde ayrılır. Bazı modellerin azami frekans değeri 1.30 GHz iken bazılarının 1.60 GHz’dir.
  • Grafik işlemcisi de Technopc tablet çeşitlerinin öne çıkan tarafları arasında yer alır. CPU ile senkronize bir biçimde çalışan GPU, oyun oynarken ya da video izlerken görüntüleri daha akıcı olacak şekilde yansıtır. Böylece kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşır.
  • Technopc tablet özellikleri incelendiğinde batarya kapasitesi de dikkat çeker. 5000 mAh ya da 7000 mAh benzeri farklı seçeneklere sahip olan modeller, günlük kullanımda yeterli bir pil ömrü sağlar. Yüksek batarya kapasitesi sayesinde kullanıcılarına avantajlar sağlayan tabletler ile ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabilirsiniz.
  • GPS desteği sunan ürünler sayesinde daha büyük ekranda navigasyon programlarını kullanabilirsiniz. Geniş ekran alanı sayesinde gideceğiniz yeri daha rahat bulabilir, harita üzerinde pratik bir şekilde incelemeler yapabilirsiniz.
  • Dijital pusula, jiroskop veya yerçekimi sensörü gibi ek özelliklere sahip olan Technopc tabletler daha fonksiyonel hale gelir. Ek özellikleri sayesinde kullanıcılarının günlük yaşantısına işlevsellik kazandırır.

Uygun fiyata kalite standartlarını karşılayan bir tablet satın almak istiyorsanız Technopc modellerini incelemeye başlayabilirsiniz. Turkcell Pasaj üzerinden Technopc tablet fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek istediğiniz niteliklere sahip olana erişebilir, ister kendiniz ister sevdikleriniz için bütçenizi zorlamadan kaliteye ulaşabilirsiniz.

Ekran ve Tasarım Detaylarıyla Technopc Modelleri

Technopc tabletler, donanımının yanı sıra ekran özellikleriyle de kullanıcılarına avantajlar sunmaya devam eder. Yüksek kontrast oranlarına sahip olan ürünler, görsel açıdan verimli sonuçlar elde edilmesini sağlar. Geniş renk paleti sayesinde her tonu kolaylıkla üretebilen ekranlar, film ya da dizi izlerken ayrıntıları kolaylıkla yakalamanıza yardımcı olur. IPS teknolojisiyle üretilen modeller, geniş görüş açıları sunduğu için de kullanıcılarını memnun eder. Arkadaşlarınızla beraber bir içerik izlerken IPS teknolojisinin sağladığı geniş açılardan yararlanabilir, farklı noktalardan içeriği aynı netlikle izleyebilirsiniz. Teknolojinin yanı sıra ekranlar ölçü çeşitliliğiyle de öne çıkar. Seçenekleri incelediğinizde 7.0 inç, 8.0 inç, 10.1 inç ya da 12.2 inç gibi farklı ölçülere sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Technopc Ultrapad UP10.SI21LA gibi modeller 10.0 inç ölçüleriyle orta boyutlu olarak nitelendirilir. İdeal ölçüleri sayesinde hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca çok kalın olmayan ekranı sayesinde hafif bir yapıda olan model, rahat bir tablet arayışında olan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. 7.0 inç gibi daha küçük ebatlara sahip olan modeller ise dış mekanlarda tablet kullanmak isteyenler için kullanışlıdır. Küçük ölçüleri ve çantada hantal bir yapıya bürünmemesi, kompakt ürün arayışındakilere hitap eder. 12.0 inç gibi büyük ebatlara sahip olan modeller ise ev ortamında tablet kullanmak isteyenlerin göz atabileceği seçenekler arasında bulunur. Film ya da dizi izlerken geniş ekranın avantajlarından faydalanmak istiyorsanız büyük modellere göz atmanız tavsiye edilir. Technopc tabletler sahip olduğu çeşitlilik sayesinde her türlü kullanım amacıyla uyum sağlamayı başarır. Ekran özellikleriyle beraber tasarım detayları da Technopc tablet çeşitlerinin öne çıkan yönleri arasındadır. Ele rahat bir şekilde oturacak biçimde dizayn edilen modeller, kullanıcı odaklı olduğu için herkesin beğenisini kazanır. Turkcell Pasaj üzeri​nden Technopc tablet fiyat seçeneklerini inceleyerek istediğinizi kısa sürede bulabilir, hem şık hem de işlevsel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Fırsatlarıyla Technopc Tablet Fiyatları

Technopc tabletler, donanım ve tasarım detaylarıyla kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Sahip olduğu ürün çeşitliliği sayesinde de Technopc tablet fiyatları geniş bir aralıkta dağılır. Turkcell Pasaj fırsatlarını takip ederek sizin için uygun olan seçeneği rahatlıkla bulabilir, bütçenizi zorlamadan kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. Klavye benzeri ek aksesuarlarla daha işlevsel hale gelen modeller, farklı kullanım amaçlarıyla uyum sağlayabilir. Aksesuar desteğine sahip olması, Technopc tablet çeşitlerini birçok kişi için tercih sebebi haline getirir. Klavye sayesinde bilgisayar üzerinde yapılabilen bazı işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan ürünler, işlevselliğiyle dikkat çeker. Technopc tabletler, kalite standartlarını uygun fiyatlarla harmanladığı için geniş bir kitleye hitap eder. Turkcell Pasaj’ın fırsatlar dolu dünyasını takip ederek siz de bu avantajlardan faydalanabilir, Technopc’nin sunduğu fırsatlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla

​​​

Sıkça Sorulan Sorular

Technopc Tablet Modellerinin Kamera Özellikleri Nasıldır?

Kameranın önemli bir parça olduğunun farkında olan Technopc, tablet modellerinde standartları yakalamayı başarır. 5 MP ya da 13 MP çözünürlüğüne sahip olan arka kameralarla net görseller elde edebilirsiniz. Her anınızı ölümsüzleştirmenize yardımcı olan arka kamera sistemi, fotoğraf ve video çekmekten hoşlanan kişilere hitap eder.

Technopc Tablet Modellerinde SIM Kart Desteği Var mıdır?

Modelden modele değişkenlik göstermekle beraber bazı Technopc tablet çeşitlerinde SIM kart desteği yer alır. SIM kart takarak kullanabileceğiniz bu modellerle SMS gönderebilir ya da çağrılara cevap verebilirsiniz. Farklı işlemleri gerçekleştirebileceğiniz şekilde donatılan ürünlerle günlük hayatınızın her anına kolaylık katabilir, istediğiniz işlemleri gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Technopc Tablet Çeşitlerinde Bağlantı Özellikleri Nasıldır?

Technopc tablet modelleri 3G, 4G, kablosuz internet, Bluetooth ve GPS gibi bağlantı özellikleri içerir. Yüksek güce sahip olan bağlantıları sayesinde kullanıcılarına avantajlar sağlar. Güçlü Bluetooth desteği, farklı aksesuarlarla ürünü kolaylıkla eşleştirmenize yardımcı olur.

Daha Fazla