Sepet 0

Acer Oyun ve Oyuncu Bilgisayarları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (11326 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Acer Oyuncu Bilgisayarları ve Özellikleri

Oyun bilgisayarları için en çok gerçekçi grafikler ve yeterli donanıma sahip olan laptoplar tercih edilir. Kullanıcılara benzersiz bir oyun deneyimi sunan Acer oyun laptopları arasında standart özelliklerin yanı sıra yüksek yenileme hızı, kesintisiz performans, klavye ve touchpad yerleşimi konforlu ve kolay taşınabilir özelliklerine sahip modeller ilgi görür. Dizüstü bilgisayarın kolayca taşınabilir özellikte olması hızlı ve tempolu yaşam tarzına ayak uydurabilen bireylerin ilk tercihleri arasında yer almasını sağlar. Oyuncu bilgisayarları ve profesyonel bilgisayarlar arasında çok önemli farklar vardır. Bu nedenle de profesyonel bir bilgisayar iyi bir oyuncu bilgisayarı yerini alamaz. Farklı amaçlara göre üretilen Acer oyun bilgisayarları kullanıcıların amacına öncelik sunar. İşletim sistem tipleri bilgisayarın beyni gibidir ve oyuncu bilgisayarları için büyük öneme sahiptir. İntel Core i5 ve i7 işlemci tiplerine sahip oyuncu bilgisayarlarında verilen tüm komutlar hızlı ve düzgün çalışır. En zorlu oyun ve programlarda yüksek frekans hızları ve önbellek değerine sahip işlemciler güçlü performans deneyimi sağlar.

Gamebook özellikleri arasında en çok dikkate alınan diğer özellikler ise ekran boyutu ve ekran kartıdır. Geniş ekran boyutlarına sahip Acer gamebook modelleri içinde parlamayı önleyen mat ekran tasarımına sahip olanları da mevcuttur. Yansımayı ortadan kaldıran bu özellik aynı zamanda yüksek ışık altında kolay kullanım sağlar. Özellikle Nvidia RTX 30 serisi ekran kartına sahip modeller yeni nesil grafik deneyiminde kusursuz performans gösterir.

Acer gamebook modellerinde yüksek hızlı RAM bellek seçimleriniz çoklu görev ve zorlu uygulamalar için sürükleyici bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur.

Profesyonel Oyuncu Tercihleri

Profesyonel oyuncular ve oyun severler laptop alırken donanım özelliklerinin yanı sıra mu​tlaka görsel tasarımına da dikkat eder. Acer Nitro serisinde akıllı RGB aydınlatma teknolojisi bulunur. Oyun oynarken refleks hızını düşünen bir klavye özelliğidir. Profesyoneller ve oyun severler için bu etkili bir tercih sebebidir. FPS, Battle royal, Tournament ve RPG benzeri tüm oyunları takılmadan ve donmadan oynayabilirsiniz. Acer oyun bilgisayar modelleri ile kendinizi oyunun içinde hissedersiniz. Çünkü grafiklerde üç boyut etkisi ve surround ses özelliğine sahiptir. Gerçekçi bir oyun atmosferini destekleyen surround ses teknolojisi özellikle 360 derecelik bir alanda ses oluşturur. Bu yüksek kaliteli ses çıkışı sağlar. Bu teknoloji oyun heyecanınızı artıran özellikler arasında yer alır. Özellikle profesyonel oyuncular oyun bilgisayarı, laptop, dizüstü bilgisayar öneri ve tavsiyeleri arasında surround ses teknolojisini destekleyen modelleri ön plana çıkarır.

Pek çok oyun bilgisayarı modelleri arasında seçim yapmak oldukça zordur. Yazılım ve tasarım özellikleri hakkında ciddi bir araştırma yapmak gerekir. Yapılan araştırmalar sonucunun da tek başına da bir önemi yoktur çünkü oyuncu bilgisayarı seçmeden önce bazı durumları belirlemeniz gerekir. Bu durumlar arasında en önemlisi kullanım amacınızın ne olduğudur. Kullanım amacınızı belirlediğinizde Acer oyun bilgisayar modelleri arasından size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Acer Oyun Bilgisayarı Modelleri

Dünyanın en iyi dizüstü bilgisayar üretici markalarından biri olan Acer, son dönemde oyun tutkunlarının da ilgisini çekmektedir. Acer oyuncu bilgisayarları günlük kullanıma uygun, iş hayatında ihtiyaç duyulan programları kullanabilmek için de gerekli standartlara sahiptir. Acer tarafından üretilen laptop modelleri, farklı amaçtaki kullanıcılara hitap eder. Yüksek grafik özelliklerine sahip modeller görselliğe ve tasarıma dayalı profesyonel meslekler için tercih edilebilir. Acer, son dönemde oyun bilgisayarları modelleri arasında öne çıkar.

En İyi Acer Oyun Bilgisayarları Fiyatları Turkcell Pasaj'da

Farklı tasarım ve teknolojik donanımlara sahip Acer gamebook modellerini Turkcell Pasaj’da inceleyebilirsiniz. İddialı özellikleri olan farklı modelleri bir arada görüntüleyebilir ve karşılaştırma yapma imkanı bulabilirsiniz. Filtreleme özelliği ile tercih ettiğiniz özellikleri seçebilirsiniz. Kullanım amacınıza ve beklentinize uyan oyuncu bilgisayarını belirleyebilirsiniz. Acer oyun bilgisayarı modelleri arasından karar verdiğiniz birine güvenli alışveriş ile hemen sahip olabilirsiniz.

Acer Oyuncu Bilgisayarı Fiyatları

Acer oyuncu bilgisayarları sahip oldukları işlemci, ekran boyutu ve kartı, soğutma potansiyeli, klavye aydınlatması, ses kalitesi, bataryası, akıcı performansı gibi teknik özelliklerine göre performans kazanır ve fiyat farkı oluşur.

İşlevsel Bağlantı Noktaları, Yeni Nesil Depolama Çözümleri ve donanım performansı kısa yol tuşu gibi önemli detaylar fiyat aralığını genişletir.

Oyun bilgisayarından beklenen yüksek performans fiyatın artmasını etkiler. Turkcell Pasaj’da Acer gamebook fiyatları ve kampanyalarını inceleyebilirsiniz. Ödeme avantajları gibi sunulan kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

Oyuncu Bilgisayarı Önerileri

Acer Gamebook seçimi yaparken kararsız kaldığınız zamanlar olabilir. Turkcell Pasaj’da yer alan Acer gamebook yorumlarını inceleyebilir kullanıcıların laptop sayfalarında yer alan yorumları ve tavsiyeleri okuyabilirsiniz. Diğer kullanıcıların tecrübeleri size gameboook modelleri hakkında detaylı fikir verir, tercihinize gerçekçi bir yön verir ve siz de doğru karar verebilirsiniz.

En Hızlı Acer Gamebook Modelleri Turkcell Pasaj’da

Turkcell Pasaj, oyunsever ve profesyonel oyuncular için gamebook modellerinde kampanya ve indirimler sunar. Acer notebook modellerini e-sporcuların önerilerini dikkate alarak kullanıcıların beğenisine sunar. Yerli ve yabancı teknoloji markaları tarafından geliştirilen modellerin öne çıkan özellikleri hakkındaki yorumlarına anında ulaşabilirsiniz. Oyun bilgisayarı modellerine ilişkin yeni teknoloji ve teknik özelliklerine tek bir platform üzerinden erişme avantajı sunar.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Acer Oyun Bilgisayarları Hangi Bağlantı Girişlerini İçerir?

Depolama cihazları için 2 yüksek hızlı USB girişi, ethernet ve HDMI girişleri bulunur.Toplamda 4 bağlantı noktası vardır.Yüksek hızlı HDMI 2.1, 1. Nesil 5 gb/sn Superspeed USB 3.2, 2. Nesil 10 gb/sn USB 3.2. ve Thunderbolt™ 4¹.

Acer Notebook Modelleri Pil Performansı Konusunda Nasıldır?

5, 48Whr kapasiteli bataryası ile Acer oyuncu bilgisayarı modelleri kullanıcılarını memnun ediyor. Ekran ve ses en yüksek seviyede çalışırken 4K özellikli bir videoyu yaklaşık 5 saat boyunca izleyebilirsiniz. Pek çok notebook modeline göre oldukça yüksek bir performans. Ufak ve kolay taşınabilir tasarımı sayesinde kolaylık sağlar. 11 saat pil ömrü vardır.

Acer Oyuncu Bilgisayarı Modelleri Ek Özellikleri Nelerdir?

Cool boost ile yüksek soğutma performansı sunar. Intel Killer teknolojisi ile aktif olan online platform, oyun ve uygulamalarına daha fazla hız ve öncelik verebilir, bağlantı teknolojisini kontrol edebilirsiniz.

Acer Laptop Klavyesi Nasıl Temizlenir?

Klavyenin arasına herhangi bir şey sokmaya çalışırsanız üstünde bulunan toz ve kiri içeri itecek ve klavyeye zarar verir. Klavyeyi ters çevirip basınçlı bir havayla temizleyebilirsiniz. Klavye tuşlarının üst kısmı nemli bir bezle temizlenebilir.

Acer Laptop Seri Numarası Nerede Yazar?

Laptopun alt kısmında, sağ taraftaki kapak üzerindedir. Beyaz etikette basılıdır.

NitroSense Kısayol Tuşu Ne İşe Yarar?

Acer laptop donanım performansı, CPU/GPU değerleri, aydınlatma modları, sistem ve görüntüleme ayarları vb. sistemleri takip edip yönetebilirsiniz. NitroSense uygulamasına klavyedeki bulunan özel kısayol tuşunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Acer Oyuncu Bilgisayarı Soğutma Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

CoolBoost soğutma sisteminde 2 hava girişi ve 4 hava çıkışı bulunur. Soğutma hızını takip edebildiğiniz ve performansını artırmaya izin verebileceğiniz özel bir sisteme sahiptir.

Daha Fazla