Maisto Tech Rockzilla Pro Series 81189 Uzaktan Kumandalı Arazi Aracı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Rockzilla Pro Serisi ile Muhteşem Bir Deneyime Hazır Olun 

Dünyanın en önemli markalarından biri olan Maisto, uzaktan kumandalı araç modelleriyle her çocuğun hayaline uygun ürün imal eder. Bunlardan biri olan Rockzilla Pro uzaktan kumandalı Off-Road aracı, gerçek bir arazi sürüş deneyimi için tüm özelliklere sahiptir. Çocuklarınızın beceri koordinasyonunun gelişmesine katkı sağlar. 

Devasa 4x4 Rockzilla Off-Road 

En zorlu arazi koşullarına bile mükemmel uyum sağlayan özelliklere sahip dev uzaktan kumandalı araç; büyütülmüş 4x4 çeker tekerleriyle çamurda, dağ yollarında ve zorlu arazi koşullarında rahatlıkla gidebilir. Güçlü süspansiyonları ile engebeli yolları kolayca aşar. Ayrıca sağlamlaştırılmış özel tasarımlı gövdesi, çarpışmaya karşı güçlendirilmiştir.

Özellikler

Piller:

  • Araç 6.4V Li-ion (750mAh) şarj edilebilir pil (dahil)
  • Kumanda 2 x AA 1,5V (dahil değil)
Kutu İçeriği
  • Araç x 1
  • Kumanda x 1
  • Şarj Kablosu x 1
  • 6.4V Li-ion (750mAh) şarj edilebilir pil x 1
  • Kullanım Kılavuzu x 1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.