Maisto Tech Rock Crawler 81152 Uzaktan Kumandalı Arazi Aracı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Rock Crawler Extreme ile Eğlencenin Tadına Varın 

Dünyanın en önemli markalarından biri olan Maisto, uzaktan kumandalı araç modelleriyle her çocuğun hayaline uygun ürünler tasarlar. Bunlardan biri olan uzaktan kumandalı Rock Crawler Extreme Off-Road aracı, gerçek bir arazi sürüş deneyimi için tüm özelliklere sahiptir. Çocuklarınızın beceri koordinasyonunun gelişmesine  katkı sağlar. 

Arazi Kaşifi ile En Zorlu Parkurları Keşfetmeye Hazır mısın?

4x4 süspansiyona sahip olan Rock Crawler Extreme, tüm hava koşullarında darbelere karşı dayanıklı, büyük boy lastikleri ile Off-Road macerası başlıyor! Büyütülmüş tekerleriyle çamurda, dağ yollarında ve zorlu arazi koşullarında rahatlıkla gidebilir. Güçlü süspansiyonları ile engebeli yolları kolayca aşar. Ayrıca sağlamlaştırılmış özel tasarımlı gövdesi, çarpışmaya karşı güçlendirilmiştir.

Özellikler

8 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.
Piller:

  • Araç 6 x AA 1,5V (dahildir)
  • Kumanda 2 x AAA 1,5V (dahildir)
Kutu İçeriği
  • Araç x 1
  • Kumanda x 1
  • Kullanım Kılavuzu x 1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.