ION Max LP Ahşap Stereo Hoparlörlü Pikap

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Retro Görünümlü Nostaljik Pikap

İkisi bir arada tasarımı ile dikkat çeken ION Max LP pikap dahili hoparlörü sayesinde 33, 45 ve 78’lik plakları sorunsuz bir şekilde dinlemenizi sağlar. Nostaljik görünümü ile retroseverlere hitap eden başarılı cihaz, eşsiz tasarımının yanı sıra teknolojik özellikleri ile de çok yönlü bir kullanım sunar.

İkisi Bir Arada Özel Tasarım

Plak çalmasının yanı sıra yeni nesil teknolojiler ile desteklendiği için MAC ve PC’ye bağlanabilen ION Max LP pikap, plak seslerini dijital ortama aktarma özelliğine sahiptir. Başarılı pikabın ses dönüştürücü özelliğinden faydalanmak için USB bağlantısını kullanmanız yeterlidir.

AUX Girişi ile Çok Yönlü Kullanım

3,5 mm AUX girişi sayesinde bilgisayarların yanı sıra kasetçalar gibi cihazları bağlayabileceğiniz ION Max LP pikabı aynı konnektör ile kulaklık bağlayarak da kullanabilir, kulaklık üzerinden analog ses dinleme deneyimi yaşayabilirsiniz. 

RPM Hızları Arasında Zahmetsiz Geçiş

33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında zahmetsizce geçiş yapabilecek çalışma mekanizması ile öne çıkan ION Max LP pikap, tüm nostaljik müzik türlerini dinleme ayrıcalığı sunar.

Yerleşik Ön Amplifikatör Avantajı

Stereo ses sistemine zahmetsizce bağlanabilmesi için ön amplifikatöre sahip olan ION Max LP pikap, yüksek ses seviyesinde de sorunsuz şekilde çalışır. Bu özellik sayesinde arkadaş toplantıları ve etkinliklerde de nostaljik pikapları dinleyebilirsiniz.

Pikabı Koruyan Kapak Tasarımı

Zahmetsizce takılıp çıkarılabilen menteşeli kapak, pikap iğnesinden döner tablaya kadar tüm sistemi tozlardan ve darbelerden korur. Bu tasarım sayesinde ION Max LP pikabınızı uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sunan Boyut

Retro dekorasyon tarzını benimseyenler için dekoratif obje kadar şık görünümü ile öne çıkan ION Max LP pikap, ideal ölçüleri sayesinde hem yer israfına neden olmaz hem de kolaylıkla taşınabilir.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Metal/Plastik
  • Çalışma Sistemi: Kayış Sistemi
  • Dönüş Hızı: 33/45, 78
  • Girişler: AUX, 3,5 mm Jak
  • Çıkışlar: Stereo RCA/USB
  • Ölçüler: 38.7x41.8x10.3 cm
  • Ağırlık: 3,5 KG
  • Dahili Hoparlör: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MAX LP HOPARLÖR
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ONLINE
Henüz yorum yok