Eastpak The One Mini Askılı Çanta

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

ANFORA ORGANİZASYONVE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.-123703

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Günlük Kullanım için İdeal Boyutlar

Eastpak The One mini askılı çanta günlük kullanım amacıyla özel olarak üretilen bir üründür. Boyutları cüzdan, gözlük ve anahtar gibi eşyaları sığdırabileceğiniz büyüklüktedir.

Ayarlanabilir Omuz Askısı

Ayarlanabilir omuz askısı sayesinde fiziksel ölçülerinize uygun olarak kişiselleştirebilirsiniz. Geniş omuz askısı dayanıklı malzemeden üretilir. Omzunuzda taşırken ağırlık yapmaz ve rahatsızlık vermez.

Dayanıklı Denim Kumaş

Dayanıklı denim tekstil malzemesinden üretilen mini askılı çanta uzun ömürlü olarak kullanılabilir.

Her Yerde Kullanılabilen Modern Tarz

Okula, işe, geziye veya seyahate giderken rahatlıkla yanınıza alabileceğiniz bir çantadır. Hem estetik hem de fonksiyonel bir ürün olduğu için tercih edilir. 

Küçük Eşyaları Güvenle Taşımanın En Pratik Yolu

Çantanın ana bölmesi, arka bölmesi ve iç bölümde yer alan fermuarlı cepler sayesinde her türlü küçük eşyayı taşıyabilirsiniz. Seyahatler sırasında pasaport ve kimlik; günlük kullanımda anahtar, gözlük, kulaklık, şarj aleti ve cüzdan gibi eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Boyutları: 21 cm x 16,5 cm x 5,5cm
  • Günlük kullanım.
  • Ayarlanabilir Omuz Askısı: Var
  • Fermuarlı Cep: Var
  • Malzeme: Condura 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.