Sepet 0

Microsoft Office Ev ve Öğrenci Paketi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

Diğer Satıcılar

DİĞER TEKLİFLER

Dijital ürünlerde, Mesafeli Satışlar Yönetmeliği’nin 15. maddesi uyarınca ürün iadesi ve iptali yapılamaz.

Ürün Model Adı
OFFİCE HOME STUDENT 2021 ESD TR
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Ürün Etiket Adı
MİCROSOFT OFFİCE HOME STUDENT ESD TR OYUN PİNLERİ
Marka
MICROSOFT
Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz soru sorulmamıştır.

Anlaşmalı olduğumuz bankalarla alışverişini kredi kartına taksit seçeneği ile hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsin.

Sepetini hemen oluşturup Alışveriş Kredisi seçeneği ile ödeme adımında taksitlendirebilir, hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Pasaj’da ödeme kolaylığı sağlayan kredi kartı kampanyalarımızı kaçırmayın!

Campaign Img
%0 Faiz ile Alışveriş Burada!

7.500 TL’ye kadar olan alışverişinde 3 ay vade %0 faiz imkânı; 70.000 TL’ye kadar olan alışverişinde ise uygun faiz oranlarıyla 24 ay taksit seçenekleri seni bekliyor!

Devamı
Campaign Img
Turkcell Faturasıyla Ödeyen Kazanıyor

Pasaj alışverişinizi Turkcell faturanızla ödeyin, 250 TL'ye varan hediye kazanın!

Devamı

Dikkat edilmesi gerekenler
•İade edilecek ürünün orijinal kutusu bozulmamış olmalı, ürünlerde çizik veya herhangi bir hasar olmamalıdır. İade edilen ürün tüm yan ürün ve aksesuarlarıyla birlikte gönderilmelidir. Ürünlerin 14 günde iade koşullarına uygun bir şekilde iade edilmesi gerekmektedir.
•Büyük desili ürünlerde (Beyaz eşya, TV vb.) ambalajın teknik servis tarafından açılmadığı durumlar veya hasarlı ambalajlarda tutanak tutulmaması durumunda cayma hakkı geçerli değildir.
•İlgili yasa gereği faturasız iade ve değişim yapılamamaktadır.

İade yapılamayan ürünler:
•Dijital ürün kodlarında iade bulunmamaktadır. Elektronik ortamda anında iletilen hizmetler veya teslim edilen ürünlerde iade bulunmamaktadır.
•Kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ve kullanımla beraber sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünlerin iadesi/değişimi yapılamamaktadır. (Tüm Kişisel Bakım Ürünleri, Kulak içi /kulak üstü kulaklık, saat, akıllı bileklik vb.)

1

Ürünün teslim tarihinden itibaren
14 gün geçmediğine emin olun.

2

Pasaj üzerinde
“Siparişlerim” sekmesine girin

3

İade nedeninizi seçerek “İade Talebi OIuştur” butonuna tıklayın.

4

SMS ile gelecek
kargo kodunu
not alın.

5

Ürünü eksiksiz bir şekilde paketleyerek faturası ile birlikte Yurtiçi Kargo’ya 7 iş günü içinde teslim edin.

6

Ürün bize ulaştıktan sonra maksimum 5 gün içinde kontrol edilir, iade talebiniz onaylandığında paranız otomatik olarak bankanıza aktarılır.

Microsoft Office Ev ve Öğrenci Paketi ile Elektronik Lisans Ayrıcalığı

Microsoft Office Ev ve Öğrenci paketi, elektronik lisans imkanı sunan ticari ofis yazılım paketlerinden birisidir. Microsoft Office uygulamaları belge ve dökümanları oluşturmak için kullanılan bu yazılımlar sayesinde çalışmalarda daha fazla üretkenlik elde edilir. Elektronik lisans özelliğine sahip olan Office masaüstü uygulamaları ile çalışmalarda büyük kolaylık sunar. Microsoft Office ile elektronik lisans ayrıcalığını evlerinize taşıyabilirsiniz. İş hayatı kadar öğrencilik dönemlerinde de Office uygulamalarına ihtiyaç duyulur.

Döküman oluşturma, belgeleri koruma altına alma, önemli çalışmaları not etme, rapor hazırlama ve daha pek çok ayrıcalık tek paket ile Office paketlerinde bir araya getirilir. Microsoft iş ve kurumsal plan seçeneklerine ek olarak “Microsoft Office Ev ve Öğrenci” paketi ile de alternatiflere sahiptir. Her bir paket içeriğinde kullanım ihtiyacı kadar uygulama ve içeriğe sahip olan bu planlar, abonelik seçenekleri sayesinde de büyük avantaj sunar. Bu sayede her kullanıcı ihtiyacına uygun içeriklere ulaşmak kolaylaşır. Sizler de ihtiyacınız olan paketlerin içeriklerini incelemek için Turkcell Pasaj’da bulunan dijital ürün kodları sayfasına bakabilirsiniz.

Microsoft Office Uygulamalarını Kimler Kullanır?

Microsoft ekibi tarafından yeni güncellemeler ile daha kapsamlı içeriğe sahip olan Office uygulamaları hayatın her alanında en büyük yardımcılardır. Günümüzde artık pek çok çalışma akışı ve belge yönetimi dijitalleşme yolunda ilerlemektedir. Fiziki belge ve dosyalar yerine dijital ürünler daha çok ilgi görür. Bu durumda en büyük avantaj ise Office uygulamalarının her an kullanım için hazır olmaları ve farklı cihazlardan kullanıma uygun olmalarıdır.

Microsoft programlar Windows işletim sistemini desteklediği gibi MacOS bilgisayarlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Office uygulamalarına bilgisayarlardan ulaşabileceğiniz gibi akıllı mobil cihazlardan da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Microsoft Office paket içerikleri her ne kadar iş hayatında olmazsa olmaz parçalar arasında görülse de artık pek çok alan için de önemli yer edinmektedir. Özellikle öğrenciler için bu uygulamalar büyük avantaj oluşturur. Verilen ödevlerden, dönem projelerine kadar pek çok ders dökümanı hazırlamak Office uygulamalar ile mümkündür.

Ayrıca bu dökümanları farklı formatlarda kaydedebilir ve çıktı olarak da alabilirsiniz. Bu sayede dijital olarak oluşturulan pek çok belge ve dosya fiziksel olarak da desteklenir. Dolayısıyla kurumsal çalışma alanları, iş hayatında aktif rol oynayanlar, öğrenciler için Office uygulamaları önem arz eder. Bu gruplar için ayrı ayrı paket içerikleri ile alternatif oluşturulması da ayrıca avantaj oluşturur. Böylece her kullanıcı ihtiyaç duyduğu uygulamalarını kullanma olanağı elde eder.

Microsoft Office Ev ve Öğrenci Paket Uygulamalar Nelerdir?

Microsoft Office planları içerisinde her kullanıcı için uygun seçenekler bulunur. Ev için uygun olanlar ve öğrencilerin ihtiyaç duyduğu içeriklere sahip olan Office ev ve öğrenci 2021 de yeni güncellemeleri ile kullanıcılara sunulur. Bu paket dahilinde Word, Excel ve Powerpoint uygulamaları yer alır.

Genel olarak öğrencilerin ihtiyaç duyacağı başlıca uygulamalar Microsoft Office Ev ve Öğrenci paketi içerisinde bulunur. Bu şekilde tek paket içerisinde pek çok işlemi yerine getirmeye olanak sunan uygulamalar kullanıcıya sunulur. Office uygulamaları basit arayüzleri, kolay kullanımları ve hızlı reaksiyon göstermeleri sayesinde geniş kullanıcı kitlesine hitap eder.

Microsoft Office Uygulamalarının Özellikleri Nelerdir?

Microsoft Office; uygulamaları arasında çok farklı alanlarda kullanılmaya uygun olacak seçeneklere sahiptir. Her bir detayı ile çalışmaları kolaylaştırmayı amaçlayan bu uygulamalar, yazılım çözümleri sunacak yeterliliğe sahiptir. Office programları arasında iş planı için ayrı, kurumsal firmalar için ayrı planlama bulunduğu gibi evde kullanıma özel seçenekler de bulunur.

Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2021 paketi içerisinde kullanıcıları 3 uygulama karşılar. Bunlar; Word, Excel ve Powerpoint’tir. Bu uygulamaların temel özellikleri ise şu şekildedir:

Word: Dosya ve belge oluşturmak için kullanılan bir uygulamadır. Word içerisinde farklı yazı stilleri ve şablonlar kullanabilir ve önemli belgelerinizi koruma altına alabilirsiniz.

Excel: İş hayatında büyük öneme sahip olan bu uygulama bir tablo ve raporlama aracıdır. Bu uygulama sayesinde tablolar üzerinde düzenlemeler yapabilir ve ihtiyacınıza uygun raporlar elde edebilirsiniz.

Powerpoint: Sunum hazırlama uygulamasıdır. Bu uygulamanın asıl hedefi farklı tasarımlarda etkileyici sunumlar oluşturmaktır.

Office Ev ve Öğrenci Paketi Avantajları Nelerdir?

Microsoft Office uygulamaları çözüm odaklı yazılım desteği sunar. Bu uygulamarın her biri profesyonel ya da bireysel çalışmalar için kolaylık sunacak çözümlere sahiptir. Office Ev ve Öğrenci paketi içerisinde yer alan uygulamaları ile sizler de daha planlı çalışma gerçekleştirebilirsiniz. Genel itibari ile “Office Ev ve Öğrenci Paketi” uygulamalarının sunduğu avantajlar şu şekildedir:

  • Programlı çalışma düzeni oluşturabilirsiniz.
  • Önemli belgelerinizi dijital olarak dosyalayabilirsiniz.
  • Tek bir cihaz yardımı ile tüm dosya ve belgelerinize ulaşabilirsiniz.
  • Farklı Microsoft sürümleri için uygun olması sayesinde kolay kullanım elde edebilirsiniz.
  • Farklı işletim sistemindeki bilgisayarlara uygun içerikler sayesinde kendi cihazlarınızdan çalışmalarınıza yön verebilirsiniz.
  • Mobil cihazlardan uygulamaları kullanabilir ve zaman ya da mekan zorunluluğu olmadan aktif çalışmayı sürdürebilirsiniz.

Microsoft Office Ev ve Öğrenci Paketi Özellikleri Nelerdir?

Office paketleri arasında yer alan Microsoft Ev ve Öğrenci 2021 paketinde güncellenen her yeni versiyonu ile kullanıcılara daha fazla kolay kullanım ve pratik çözümler sunmak adına yeniliklere yer verilir. kullanıcılara sunulan başlıca özellikler şunlardır:

  • 1 kullanıcı erişimi,
  • Word, Excel ve Powerpoint uygulamaları,
  • Windoxs 11, Windows 10 ve MacOS uyumluluk,
  • Microsoft Team.

Microsoft ofis paketleri arasında yer alan ve evlerde kullanıma uygun olan Microsoft Office Ev ve Öğrenci paketi ile klasik Office uygulamalarına bir arada sahip olabilirsiniz.

Microsoft Office Ev ve Öğrenci Paket Fiyatları Nelerdir?

Microsoft tarafından tasarlanmış ürünlerde fiyat belirlenirken; paket içeriği öncelikli olarak etkili olur. Bu faktör sayesinde kaç uygulama içerdiği, kaç kullanıcının kullanımına açık olduğu gibi detaylar sayesinde var o​lan fiyatlar değişkenlik gösterir. Ayrıca aylık ya da yıllık olarak abonelik planlar dahilinde tasarlanan Office paketleri fiyatlandırma kısmında farklılıklara sebep olur. Böylece kullanıcılar için hangi zaman dilliminde uygulamaları kullanacaksa, belirlediği süre dahilinde şeçeneklere ulaşma kolaylığı sunulur.

Sizler de kendiniz için en uygun paketi tercih etmek için ürünleri detayları ile inceleyebilir ve kararınızı buna göre verebilirsiniz. Turkcell Pasaj sayesinde yalnız uygun fiyatlı Office ev ve öğrenci paketi elde etmekle kalmaz pek çok dijital ürüne de erişebilirsiniz. Oyun pinleri ve üyelikler​ sayfasında yer alan tüm ürünleri ayrıntısı ile inceleyebilir ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Office Uygulamaları için İnternet Bağlantısı Gerekir mi?

Office uygulamalarında ilk kez bilgisayar ya da mobil cihaza kurulum yaparken internet bağlantısı gerekir. Bunun ardından çevrim dışı olarak uygulamaları kullanmak mümkün olur.

Tüm Cihazlar ve İşletim Sistemleri için Office Uygulamaları Aynı mıdır?

Microsoft office geliştirme ekibi her cihaz ve işletim sistemi için farklı düzenlemeler gerçekleştirir. Bu sayede cihazların ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre düzenlemeler ve iyileştirmeler yapılır.

Tek Bir Microsoft Hesabı ile Kaç Lisans Etkinleştirilir?

Microsoft Office planlarına göre; Microsoft 365 Aile, Microsoft Bireysel planları için tek bir lisans etkinleştirlir. Bunun yanı sıra Office Ev ve Öğrenci paketi, Office Ev ve İş paketi ve Office Profesyonel için ise 25 lisansa kadar etkinleştirme yapılabilir.

Microsoft Paketleri Alındığı Dil Dışında Seçenek ile Kullanılabilir mi?

Microsoft 365 uygulamalarını farklı bir bilgisayardan ya da bulut sistemden erişim sağlarken değişik bir dil seçeneği seçmek mümkün. Ancak Office uygulamalarında bu durum farklı olur. Office uygulamalarını başlangıçta seçilen dil dışında bir seçenekle kullanmak için dil aksesuar paketlerinin alınması gerekir.

Daha Fazla