150.000 Zula Altın

Henüz yorum yok Yorum Yaz

WESHOP SANAL MAĞAZACILIK İNŞAAT VE VİNÇ SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİ.-139175

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Tüm Avantajlara Sahip Olun

Zula altını ile oyun içi çeşitli ekipmanlara, destelere, bombalara, bıçaklara, silahlara ve tüm eşyalara sahip olabilirsiniz. 150.000 Zula altın ile oyun içerisinde bulunan tüm kostümleri, desteleri, anahtarları, kasaları satın alabilirsiniz. Ayrıca çoklu deste satın alarak skinlere sahip olma olasılığını artırabilirsiniz. Silah yükseltmek için gereken materyallere de sahip olabilirsiniz. Oyunda sunulan tüm avantajlara Zula parası ile sahip olarak Gladyo ile tam donanımlı şekilde mücadele edebilirsiniz. Sevdiklerinizin intikamını almak için Zula Ekibi ile beraber düşmana karşı üstünlüğe sahip olarak savaşabilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir? 

www.zulaoyun.com adresine giderek Zula hesabınıza giriş yapın. “E-pin Yükle” seçeneğini seçtikten sonra ilgili kutucuğa e-pini girin. E-pin ile birlikte size verilen şifreyi şifre kısmına girin ve ardından “Yükle” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra e-pin kodunuz hesabınızda aktif hale gelecektir.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.