Mobile Legends 1041 Elmas

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Mobile Legends Ayrıcalıklarına Erişin

Mobile Legends 1041 elmas ile oyun içi kıyafetlere, karakterlere, özel paketlere sahip olabilirsiniz. Elmas ödeme yöntemi sayesinde oyunun tüm ayrıcalıklarına çok daha avantajlı şekilde ulaşabilir ve oyunun heyecanını ikiye katlayabilirsiniz. Elde ettiğiniz zaferleri, özel kıyafetler ve görünüm ile çok daha fark edilir bir şekilde sergileyebilirsiniz. Suikastçı, tank, savaşçı, büyücü, carry şampiyonları ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Birbirinden etkileyici renklere sahip ihtişamlı kostümler ile efsanelerin savaşlarına katılabilir ve muhteşem galibiyetler elde ederek üstünlüğünüzü, asaletiniz ile sergileyebilirsiniz.

Nasıl Yüklenir?

Mobil Legends Bang Bang Elmas yükleyebilmek için öncelikle Razer Gold Üyeliğiniz olmalıdır. Razer Gold TL yüklemek için gold.razer.com adresinden üyelik girişi yapın. Üyelik girişinin ardından sol üstte yer alan “GOLD” butonuna ve altında açılan “Reload Now” veya “Şimdi Yükleme Yap” sekmesine tıklayın. Yükleme alternatiflerinden “Razer Gold PIN”i seçin ve satın almış olduğunu kodu yükleme kısmına girerek “Next” butonuna tıklayın. Açılan kutucuğa cep telefonunuza gelen SMS kodunu girmeniz gerekiyor. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra gold.razer.com/gold/catalog/mobile-legends adresine gidin ve yüklemek istediğiniz elması seçin. 

Nasıl Aktif Edilir?

Karşınıza çıkan sayfada Oyun ID’nizi girip “İLERİ” butonuna tıklayın. Razer Gold Wallet seçeneğini seçtikten sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna basın. Razer Gold Üyeliğinize giriş yapın ve telefonunuza gelen SMS kodunu ilgili alana girin. “İLERİ” butonuna bastıktan sonra yükleme işleminiz tamamlanacaktır.
Uyarı:Razer Gold üyeliğinizin ülke ayarı Türkiye bakiye işlemi TL olması gerekmektedir.Aksi taktide Razer Gold USD olarak işlem yapmanız gerekir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MOBİLE LEGENDS 1041 ELMAS
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
MOONTON
Henüz yorum yok