5.850 Zula Altın

Henüz yorum yok Yorum Yaz

WESHOP SANAL MAĞAZACILIK İNŞAAT VE VİNÇ SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİ.-139175

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Saldırı Ekipmanlarınızı Artırın

Zula oyununda kullanabileceğiniz Zula altın ile ekibinizin üstünlüğünü düşmana karşı daha etkili bir şekilde sağlayabilir ve Gladyo ile tam donanımlı bir mücadeleye girebilirsiniz. 5.850 “Zula Altın” ile “Platin Süngü Kasası, Platin Kasa, Altın Anahtar, 100 Kobaltlı 1000 Materyal, 250 Krom, Altın Set, Fırsat Sandığı” ile “Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş Taraftar Desteleri” satın alabilirsiniz. Oyun içinde bulunan daha zengin ekipmanlara, bomba, silah, cephanelik, bıçak ve diğer eşyalara sahip olabilirsiniz. Silah yükseltmek için ihtiyacınız olan materyalleri de satın alabilir ve intikam dolu Zula ekibiniz ile Gladyo arasındaki mücadeleye daha donanımlı şekilde katılabilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

www.zulaoyun.com adresine giderek Zula hesabınıza giriş yapın. “E-pin Yükle” seçeneğini seçtikten sonra ilgili kutucuğa e-pini girin. E-pin ile birlikte size verilen şifreyi şifre kısmına girin ve ardından “Yükle” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra e-pin kodunuz hesabınızda aktif hale gelecektir.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.