Zula 16.250 Altın

Henüz yorum yok Yorum Yaz

ALAZ FİNANSAL TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ-151947

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Gladyo ile Zengin Ekipman Desteğiyle Savaşın

“Zula Altın”, oyun içi bomba, ekipman, silah, bıçak, cephanelik ve diğer eşyaları satın alabileceğiniz bir yöntemdir. 16.250 Zula altını ile “AK-47 Graffiti, M93R Truva, Terminatör Desen Garantili, Mekatronik Koleksiyon Desteleri” ile “Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe Taraftar Desteleri”nin yanı sıra “250 Titanyum, Ejder ve Yıldırım Deste Seti, % 50 Şans Artırıcı ve % 50 Kayıp Azaltıcı” satın alabilirsiniz. Zengin savaş ekipmanlarına sahip olarak Gladyo’ya karşı daha donanımlı şekilde saldırabilirsiniz. İntikam duygusuyla dolu Zula ekibinizi zafere doğru emin adımlarla taşıyabilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

www.zulaoyun.com adresine giderek Zula hesabınıza giriş yapın. “E-pin Yükle” seçeneğini seçtikten sonra ilgili kutucuğa e-pini girin. E-pin ile birlikte size verilen şifreyi şifre kısmına girin ve ardından “Yükle” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra e-pin kodunuz hesabınızda aktif hale gelecektir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
16.250 ZULA
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
IN GAME
Henüz yorum yok

Zula 16.250 Altın Kodu Fiyatı

MMOFPS oyunu Zula içinde ekstra içerik satın alarak daha hızlı gelişmek ve düşmana karşı tam donanımlı saldırılar düzenlemek için Zula altın satın alabilirsiniz. ZA ile oyun içi mağazada yer alan pek çok deste ve takviye öğelerine sahip olabilirsiniz. Turkcell Pasaj avantajları ile Zula altın alarak bu ekstra itemleri çok daha uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz.

Turkcell Pasaj güvencesi ile satın almış olduğunuz oyun pinleri, oyun hesabınıza hızlı bir şekilde tanımlanır. İndirim fırsatlı Zula 16.250 altın fiyatları ile zengin bir oyun deneyimine bütçenizi yormadan katılabilirsiniz. En iyi vuruşunuzu daha güçlü adımlarla sergileyebilirsiniz!

Zula 16.250 Altın ile Neler Alınır?

Zula 16.250 altın satın alıp oyun hesabınıza ZA yüklemesini yaparak oyun içi mağazada sunulan pek çok kaynaktan faydalanabilirsiniz. Zula 34.000 altın, 70.000 altın gibi farklı sanal para değerlerine sahiptir. Bu sayede her oyuncu, kendi ihtiyaçlarına göre ZA alarak oyun içi gelişimini esnek imkânlar ile ilerletme fırsatı bulur. Yine bu fırsatı sunan Zula 16.250 altın ile neler alınır, inceleyin ve şimdiden stratejinizi belirleyin.

 • Graffiti
 • M93R Truva
 • Mekatronik Koleksiyon Destesi
 • Terminatör Desen Garantili Deste
 • Ejder ve Yıldırım Deste Seti
 • Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray Takımları Süper Desteleri
 • %50 Şans Artırıcı
 • %50 Kayıp Azaltıcı
 • 250 Titanyum
 • Cephanelik

Gladyo’ya karşı akıllarda kalacak bir çatışmaya girmek için ihtiyacınız olan ek donanımlara ilaveten silah, bomba, bıçak, ekipman gibi cephanelikler de satın alabilirsiniz. Hesabınızda belli bir miktar ZA bulunuyor ve sahip olmak istediğiniz öğelere yetmiyorsa, Zula 150.000 altın pini kullanarak mağazadan dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Zula 16.250 Altın Nasıl Yüklenir?

Fırsat dolu fiyatlarla Turkcell Pasaj güvencesiyle edindiğiniz Zula Altın, tarafınıza anında SMS ile teslim edilir. Zula oyun içi mağazasından sizi tepeye taşıyabilecek öğeleri satın almak için öncelikle Zula altının hesabınıza tanımlanması gerekir. Hesabınıza pin tanımlayarak Zula 16.250 altın ile kostüm, kasa ve diğer ayrıcalıklardan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Zula 16.250 Altın Nasıl Aktif Edilir?

Kolay ve hızlı ödeme imkânları ile sahip olduğunuz Zula 16.250 altın, ekibinizin intikamını unutulmaz hale getirmek için attığınız adımlardan biri. Çevrim içi Zula mağazasından Gladyo’yu alt etmek için en güçlü ve avantajlı ekipmanları seçerek bu macerayı daha etkin şekilde yönetebilirsiniz. Hemen bu avantaja sahip olmak için Zula 16.250 altın nasıl aktif edilir maddelerini inceleyebilirsiniz.

 • www.zulaoyun.com üzerinden Zula oyun hesabınıza giriş yapın.
 • Ardından üst metinde yer alan “E-pin Yükle” butonuna basın.
 • Karşınıza çıkan kutucuğun içerisinde, Turkcell Pasaj’dan satın aldığınız Zula 16.250 altın kodunu giriniz.
 • Dijital oyun kodunun doğru biçimde yazıldığına emin olduktan sonra “Yükle” seçeneğine tıklayınız.
 • Bu adımdan sonra ZA, işlem yapılan hesaba tanımlanacaktır.

Turkcell Pasaj’ın Zula 16.250 altın satın alma ve kullanma kolaylığı sayesinde zengin bir ekipmana anında ulaşabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde anında SMS hizmetinden en iyi şartlarda faydalanabilirsiniz.

Zula 16.250 Altın Fiyatı

Zula altın, zula oyuncularına pek çok avantaj sunarken aynı zamanda farklı değerlere de sahip olması ile fayda çeşitliliği de sağlar. Bu sebeple Zula 70.000 altın, 3.000 altın gibi farklı değerlere sahiptir. Her bir ZA ile birbirinden verimli ve fonksiyonel öğeler satın alarak galibiyet ihtişamını üzerinize giyebilirsiniz. Bunun için her kullanıcının ihtiyacına karşılık veren bu sanal paraların değeri değişebilmektedir. İndirimli Zula 16.250 altın fiyatı ve Turkcell Pasaj ayrıcalığı ile kazanımlarınızı güvenilir ve ekonomik şartlarda elde edebilirsiniz.

Daha Fazla