PUBG Mobile 300+25 UC

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan fazla ürün vardır

ALAZ FİNANSAL TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ-151947

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Ayrıcalıklı Oyun Deneyimi

Pubg Mobile UC (Unknown Cash), oyun içi satın alımları için kullanılan bir para birimidir. UC ile ekstra özellik, avantaj sunan paketler, item, kıyafet, paraşüt, silah kaplaması, kutular, yeni harita, üyelik ve daha birçok eşya satın alabilirsiniz. Pubg Mobile 300 + 25 UC ile oyun içerisinde performansınızı artıracak daha keyifli ve dolu dolu bir macera geçirmenizi sağlayacak birçok fırsat elde edebilirsiniz. Savaş anında size üstünlük kazandıracak ek itemler sayesinde çok daha çekişmeli ve galibiyet içeren bir Pubg Mobile deneyimini keşfedebilirsiniz. 

Nasıl Aktif Edilir?

www.midasbuy.com adresine giderek hesabınıza giriş yapın. Sağ üst kısımda ülke seçenekleri arasından “Turkey”i seçin. Sonrasında PUBG Mobile ID’nizi yazın ve “Enter” tuşuna basın. Karşınıza çıkan sayfada “Razer PIN”i seçin ve “Sonraki” butonuna basıp ilerleyin. Satın aldığınız Razer Gold TL PIN koduna ait pin kodunu ve seri numarasını girip kodu aktif hale getirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PUBG MOBİLE 300 + 25 UC
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
TENCENT
Henüz yorum yok

Pubg Mobile 300 + 25 UC Kodu Satın Al

Pubg Mobile UC (Unknown Cash), oyun için kullanılan bir sanal para birimidir. Oyun içi mağazada yer alan farklı içeriklerin UC ile satın alınması sayesinde oyuncular geniş avantajlardan faydalanır. UC satın alarak karakter geliştirme ve oyunda hızla ilerlemenin ayrıcalığını deneyimlemek için oluşturulan paketlerden biri de Pubg Mobile 300 + 25 UC değeridir.

Pubg Mobile 300 + 25 UC de diğer birimlerde olduğu gibi birçok item, silah materyalleri şeklinde ek faydalara sahip olmayı mümkün kılar. Pubg Mobile 300 + 25 UC fiyatlarını, Turkcell Pasaj indirim fırsatları ile en uygun aralıklarla bulabilirsiniz.

Pubg Mobile 300 + 25 UC ile Neler Alınır?

Pubg (PlayerUnknown's Battlegrounds) Mobile serüveninde düşmanlara karşı üstünlüğe sahip olmak için gereksinim duyduğunuz eşyaları Pubg Mobile 6000+2100 UC ve farklı UC’ler ile satın alabilirsiniz. Pubg Mobile 300 + 25 UC ile neler alınır, detaylı bir şekilde belirleyerek galibiyeti şansa bırakmadan elde edebilirsiniz. İşte, sahip olabileceğiniz bazı ürünler:

 • Karakter Kıyafetleri
 • Silah Kaplamaları
 • Yeni Üyelikler
 • Paraşüt
 • Kutu Seçenekleri
 • Yeni Haritalar
 • Royale Pass Günlük ve Zorlu Görevleri

Bu ürünler sayesinde karakterinize ihtişamlı bir görünüm, hayat kurtarıcı silahlar ve bombalar, pratik paraşütler, doğru hedeflere yönelmek için haritalar kazandırabilirsiniz. Düşmanlarınız, özellikle keskin nişancılar, karakterinizi sizin kadar yakından takip edebilir. Onun için avatarınızı, daha ilgi çekici ve güçlü göstermenin avantajlarını elde etmek, sizin için bir skor sayılabilir. Ayrıca UC sayesinde Royale Pass günlük ve zorlu görevlere katılma hakkı elde ederek kazandığınız RP değerleri ile karakterinizin rütbesini daha hızlı atlatabilirsiniz.

Pubg Mobile 300 + 25 UC Şifre Gönderimi

Turkcell Pasaj üzerinden satın alacağınız Pubg Mobile 300 + 25 UC kodu, SMS ile anında teslim avantajıyla ürünün ödemesini tamamlamanızın ardından sizlere hemen teslim edilir. Bu sayede oyun pinleri ile anında oyun içi satın alım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı satın alma ve hesaba kodu tanımlayarak aktifleştirme adımları sonrasında daha donanımlı bir Pubg gamer olmanın ayrıcalıklarını keşfedebilirsiniz.

Pubg Mobile 300 + 25 UC Nasıl Aktif Edilir?

Turkcell Pasaj üzerinden sahip olduğunuz UC kodu, oyunun ilgili web sitesi üzerinden hesabınıza tanımlanır ve aktif hâle getirilir. Anında SMS ile teslim aldığınız e-pini, kendi hesabınızda oturum açıp aşağıdaki adımları takip ederek aktifleştirebilirsiniz.

 • www.midasbuy.com web sitesinden kullanıcı adı ve şifresi bilgileriniz ile hesabınıza giriş yapın.
 • Sağ üstte bulunan ülke tercihleri arasından “Turkey” seçeneğine tıklayın.
 • Pubg Mobile ID bilgilerinizi, ilgili alana girerek ardından “Enter” tuşuna basın.
 • “Razer PIN” ve “Sonraki” seçeneklerini takip edin.
 • Turkcell Pasaj’dan satın almış olduğunuz, size iletilen Pubg Mobile 300 + 25 UC kodunu “E-Pin” kısmına girin ve “Ok” seçeneğine tıklayın.
 • Geri bildirim ekranında görünen “Tamam” butonuna basın. Bu işlemden sonra UC bakiyeniz, hesabınıza yüklenecektir.

Birkaç adımda hesabınıza yüklenen UC ile hemen alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz Pubg Mobile 600 + 60 UC veya 1500+300 UC gibi diğer seçenekleri de değerlendirerek yine kodunuzu, aynı adımlarla hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza hediye etmek için de oyun pinleri satın alarak oyunsever arkadaşlarınıza inanılmaz bir sürpriz yapabilirsiniz.

Pubg Mobile 300 + 25 UC Fiyatları

UC değerleri, farklı materyallere ve özelliklere ulaşmayı sağlayan bir para birimi olduğu için geniş bir aralığa sahiptir. Her UC değeri ile farklı kozmetik ürünler satın alınabildiği gibi Pubg Mobile 300 + 25 UC ile de gelişmiş ögelere sahip olabilirsiniz. Bu ögelerin yanı sıra UC’leri daha avantajlı yöntemlerle elde etmek için Turkcell Pasaj dijital ürün kodlarını hemen inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla