Zula 70.000 Altın

Henüz yorum yok Yorum Yaz

ALAZ FİNANSAL TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ-151947

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Zula Altın ile Muhteşem Setlere Sahip Olun

Zula oyun parası altın kullanarak oyun içi bıçak, cephanelik, silah, bomba, ekipman ve farklı birçok eşya satın alabilirsiniz. 70.000 Zula altını ile 10.000 materyal, % 50, % 30 ve % 15 şans artırıcı içeriğe sahip olan “Süper Yükseltme” setine sahip olabilirsiniz. Ayrıca “Garantili Platin Deste Seti, Yükseltme Seti, Süper Silah Seti ve 1500 Titanyumlu 10.000 Materyal” edinebilirsiniz. İntikam almak için doğan Zula Ekibi ile birlikte Gladyo’ya karşı sağlam ve donanımlı bir savaş sürdürebilirsiniz. Oyunu, çok daha heyecanlı ve stratejik şekilde yönetebilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

www.zulaoyun.com adresine giderek Zula hesabınıza giriş yapın. “E-pin Yükle” seçeneğini seçtikten sonra ilgili kutucuğa e-pini girin. E-pin ile birlikte size verilen şifreyi şifre kısmına girin ve ardından “Yükle” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra e-pin kodunuz hesabınızda aktif hale gelecektir. 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
70.000 ZULA
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
IN GAME
Henüz yorum yok

Zula 70.000 Altın Kodu Fiyatı

Zula oyunu ülkemizde tasarlanan ilk MMOFPS türündeki bir oyundur. MMOFPS türü oyunlar ekranda oyuncunun sadece ellerinin göründüğü ve bu sayede oyunun içindeymiş hissini kazandıran yapıya sahiptir. Bu konseptte üretilen Zula, 2016 yılından itibaren oyunseverlerin ilgisiyle ünlenmiş ve ünü ülkemizin sınırlarının dışına çıkmıştır. Oyunu oynayabilmek için Zula’nın internet adresinden kayıt oluşturulması ve sonrasında bilgisayarınıza indirilmesi yeterlidir. Oyun içi alışverişlerinizde kullanmak amacıyla Zula 70.000 altın kodu ve daha birçok farklı alternatifi Turkcell Pasaj oyun pinleri ve üyelikler sayfasından inceleyebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla satışa sunulan seçeneklerden birini hemen sipariş verebilirsiniz.

Zula 70.000 Altın Nedir?

Bilgisayar oyunlarının hepsinde oyun içi alışveriş yapmayı mümkün kılan para birimleri bulunur. Her oyun için farklı isimlerle adlandırılan bu paraları, online olarak satın alabilirsiniz. Zula 70.000 altını; ekipman, eşya, silah ve daha birçok içeriğe sahip olmanızı sağlar. Bu sayede oyunda daha hızlı olarak ilerleme şansınız bulunur. Oyun içinde iki düşman grup vardır. Gladyo ve Zula ekibi adı verilen bu gruplardan birini seçtiğinizde zorlu mücadeleye başlamak için ilk adımı atmış olursunuz. Altınlarınız sayesinde karakterinizi güçlendirerek rakiplerinizden daha başarılı olarak seviyeleri hızla geçebilirsiniz.

Bilgisayar ve mobil oyunlarda seviyeleri tamamlamak ve başarılı olmak için uzun saatler oyun başında kalmanız gerekir. Ama Zula 70.000 altın sayesinde oyunda daha kısa sürede daha başarılı olma şansına kavuşursunuz. Karakterinizi güçlü ve dayanıklı bir hale getirmek için gereken her türlü malzemeyi altınlarınızla satın alabilirsiniz. Oyunda %50, %30, %15 oranlarında şans arttırıcı içerik bulunur. Ayrıca Zula 150.000 altın kodu, yükseltme seti, süper silah seti ve garantili platin deste seti gibi avantajlı seçeneklerden de faydalanabilirsiniz.

Zula 70.000 Altın Nasıl Aktif Hale Getirilir?

Zula altınlarınızı hemen kullanmak için yapmanız gereken birkaç işlem bulunur. Kısa sürede tamamlayabileceğiniz bu işlemler sayesinde 10.000 materyal ve şans arttırıcı içerik seçeneğini de elde etmiş olursunuz. Altınları aktif hale getirmek için yapılması gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

  • Öncelikle Zula internet sayfasından hesabınıza giriş yapmanız gerekir. 
  • Açılan sayfada yer alan E-pin bölümünü seçtikten sonra elinizdeki e-pin’i dikkatlice yazmanız önemlidir. 
  • E-pin ve şifreyi gereken alana yazdıktan sonra Yükle seçeneğini işaretleyebilirsiniz. 
  • Bu işlemleri tamamlar tamamlamaz altınlarınız hesabınıza yüklenir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zula 70.000 Altın Nereden Satın Alınır?

Oyunlarda kullanabileceğiniz paraları internet üzerinden satın almanız mümkündür. Her oyun için özel olarak üretilen avantajlı paketleri filtreleyerek aradığınız ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kredi kartı veya banka kartınızla ödeme yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Zula 70.000 altın, Zula 34.000 altın ve daha farklı alternatiflerin hepsini Turkcell Pasaj online alışveriş mağazasından kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bu ürünler bilgisayar oyunlarını seven arkadaşlarınız veya kendiniz için alabileceğiniz seçeneklerdir.

Zula 70.000 Altın Nasıl Kullanılır?

Zula 70.000 altını kullanmak için oyun sayfasından hesabınıza girmeniz gerekir. Pin aktif edilme sürecini tamamladıktan sonra kullanılmaya hazır olur. Böylece oyunda hayatta kalmanız için gereken malzemeleri tedarik edebilirsiniz. Savaş sırasında her şeye hazır olabilmeniz için silah, ekipman ve farklı setleri kullanabilirsiniz. Altınlarınızı kullandıktan sonra dilerseniz aynı şekilde yeniden alım gerçekleştirebilirsiniz. Her kod başarıya daha yakın olmanızı sağlayan bir adım atmanıza yardımcı olur. Ekibinizle düşmanlara karşı stratejik hamleler yaparak rakiplerinizi yenme şansına sahip olursunuz. Oyunun içinde aktif olarak yer aldığınızı hissettiren görseller sayesinde heyecanınız hiç bitmez. Turkcell Pasaj sayfasından Zula ve diğer oyunların dijital ürün kodlarını tek tek inceleyerek, dilediğiniz bir tanesini hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha Fazla