TP-Link Deco X20 AX1800 Mbps 3'lü Wi-Fi 6 Mesh Sistemi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Wi-Fi 6 ile Tüm Evde Hızlı Bağlantı

TP-Link mesh sistemi, Wi-Fi 6 sisteminde hizmet sağlayıcı 3 adet, güçlü Deco X20 ünitesi ile evdeki kör noktaları yok eder. 540 metreye kadar kapsama alanı sağlayan 3’lü sistem, AX1800 Mbps’ye varan kablosuz internet bağlantısı hızı sayesinde çok katlı ve çiftlik evi gibi geniş metrekarelerde dahi kesintisiz, hızlı internetin ayrıcalığını vadeder.

Gelişmiş Ebeveyn Denetimi

HomeShield ebeveyn denetimleri kapsamında özel profiller, profesyonel içerik filtresi kitaplığı, aile zamanı, uyku zamanı, kapalı zamanı ödüller, aile çevrim içi zaman sıralaması, interneti duraklat haftalık ve aylık raporlar şeklinde evinizin bağlantısını detaylı şekilde denetleyebilirsiniz.

100 Cihaza Kadar Kesintisiz Bağlantı

Mesh sistemi ile en iyi bağlantı performansı için Dual-Band teknolojisiyle cihazları, farklı bantlara dağıtabilirsiniz. Bu sistem, ayrıca aynı anda birden fazla MU-MIMO ve Wi-Fi 6 istemcisi ile iletişim kurar. TP-Link Deco X20 V1, bağlı cihazların gereksiniminden çok daha fazlasını sunar.

Özel Ağ Güvenlik Kalkanı

HomeShield Security sistemi ile gerçek zamanlı IoT koruması, kötü amaçlı site engelleyici, izinsiz girişi önleme sistemi, DDoS saldırısını önleme ve ev ağı tarayıcısı gibi geniş çaplı güvenlik olanakları sunar.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK DECO X20 AX1800 MBPS 3'LÜ Wİ-Fİ 6 MESH SİSTEMİ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Henüz yorum yok