TP-Link Archer MR400 AC1200 4G/LTE Mobil Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

En Yeni Wi-Fi Bant Genişliği

Mevcut internet ağınızı birden fazla kablosuz bağlantı aygıtı ile paylaşarak maksimum indirme hızına ulaştırır. Güçlü ve entegre antenler sayesinde daha iyi kablosuz bağlantı ve kapsama alanı sağlar.

Pratik Çalışma

Yalnızca SIM kartı takıp açarak hızlı bağlantı kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kablosuz ağ desteğini çift bantla eş zamanlı olarak verir.

LAN-WAN Esnekliği

Kendi bağlantı türünüzü seçmenize olanak sağlamak için LAN-WAN esnekliği sunar. Böylece ihtiyacınız olan bağlantıyı kendiniz seçebilirsiniz.

4G LTE Teknolojisi

4G LTE ağını birden fazla kablosuz cihaz ile paylaşmanızı sağlar. Bu sayede donma yaşamadan film ve dosyaları indirebilir ve görüntülü konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

Dahili SIM Kart Yuvası

Entegre 4G modem ve SIM kart yuvasına sahip olması sayesinde SIM kartı takıp kolayca kurabileceğiniz bir üründür. Böylece 4G bağlantı ile hızlı internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Çok Yönlü Fonksiyon

Çok güçlü bağlantıları bile en kısa sürede kurma özelliği bulunur. Bu sayede ofiste, evinizde, sergi salonlarında hatta karavanlarda bile üst düzey bağlantı kurabilirsiniz.

Uzun Ömürlü

Üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi ve dayanıklılığı ile uzun yıllar aynı performansta kullanım sağlar. En uzun süreli kullanımlarda bile fazla ısınma yapmadan kesintisiz internet deneyimi yaşatır.

Çarpıcı Özellikler

Sahip olduğu Router özelliği, 1350 Mbps veri transfer hızı ve 2.4 - 5 Ghz frekans ile en hızlı ve güvenli internete en geniş menzilde bile sahip olmanızı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: TP-Link
  • Model: ARCHER MR400
  • Anten Sayısı: 2
  • WLAN Standardı: 802.11ac
  • Ethernet Port Sayısı: 4
  • Veri Transfer Hızı: 1350 Mbps
  • WPS butonu: Var
  • Frekans: 2.4 - 5 GHz
  • Router Özelliği: Var

Bağlantılar

Ethernet Çıkış Sayısı
4 Port
Bağlantı Türü
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.