Tp-link Tl-wn781nd 150mbps Kablosuz Pcı Exp Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kablosuz PCI EXP Adaptör

TP-Link TL-WN781ND PCI Express konnektörü ile sunucudan veya sunucu elemanlarından masaüstü bilgisayarınıza kablosuz ağ performansı sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Genişletilmiş Uyumluluk

TL-WN781ND kablosuz Lite N PCI Express herhangi bir standart PCI Express yuvasına, x1, x2, x8 veya x16'ya uyarak daha fazla çalışma alanı sunar.

Hız ve Menzil Özelliği

IEEE 802.11n standardı ile uyumlu olan TL-WN781ND, kolayca kablosuz bir ağ kurabilir ve geleneksel 11g ürünlerinden 9 kat daha fazla hız ve 4 kat daha fazla menzile ulaşabilir. Böylece dosya paylaşımı, medya akışı izleme dahil daha keyifli internet kullanımı sunar.

Artırılmış Bant Genişliği

Standart PCI ağ kartlarına göre daha fazla bant genişliği, güvenilirlik ve daha fazla işlevsellik sunarak indirme, internet telefon görüşmeleri ve video akışı için hızlı ve gelişmiş bir bağlantı sağlar.

WPA/WPA2 Şifreleme ile Gelişmiş Güvenlik

WPA/WPA2 şifreleme protokollerini kullanan adaptör, Wi-Fi ağını dış tehditlere karşı korur. Ayrıca Hızlı Güvenlik Kurulumu QSS, işlevi ile şifreli bir bağlantı kurmak için idealdir.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK TL-WN781ND 150MBPS KABLOSUZ PCI EXP ADAPTÖR
Orıjınal Renk
SİYAH
Henüz yorum yok