Tp-lınk Ub500 Nano Bluetooth 5.0 Usb Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

GTI KURUMSAL BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Aynı Anda 7 Cihaza Kadar Bağlanın

Tak çalıştır özelliği ile hemen kullanmaya başlayabileceğiniz Bluetooth adaptör ile 7 Bluetooth özelliği olan cihaza bağlanabilirsiniz. Bu sayede cihazlar ve PC’niz arasında hızlı bir şekilde dosya ve veri aktarımı yapabilirsiniz.

Nano Format Tasarım

Küçük tasarımı sayesinde bağladınız USB noktasında sürekli olarak kalabilir ve diğer bağlantı noktalarına erişimi engellemez.

Geniş Menzil Özelliği

Bluetooth’un son sürümüne sahip adaptör, cihazlar arasında kararlı bir bağlantı oluşturmakla kalmaz sağladığı 10 metre geniş menzili ile bilgisayarınıza bağlı kalmadan hareket özgürlüğü yaşamanıza izin verir.

Enerji Tasarrufu ve Artan Yayın Kapasitesi

PC'niz ve Bluetooth cihazlarınız arasında güçlü ve istikrarlı bir kablosuz bağlantı sağlayan adaptör, enerji tasarrufu sağlar ve yayın kapasitesini artırır. Daha az enerji sağlayarak daha kuvvetli bir bağlantı oluşturduğu için cihazlarınız için de daha güvenlidir.

Bluetooth 5.0 ile Daha Güçlü Bağlantı

TP-link'in UB500 Bluetooth adaptörü, PC'nizi, eski sürümlere kıyasla kart genelinde yükseltmeleri olan daha gelişmiş Bluetooth 5.0 teknolojisiyle donatır. Bluetooth 5.0, daha yüksek hızlar, daha fazla kapsama alanı sunduğu için daha kararlı bağlantı sağlar.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LINK UB500 NANO BLUETOOTH 5.0 USB ADAPTÖR
Orıjınal Renk
SİYAH
Henüz yorum yok