Mercusys Halo S3 Tüm Evi Kapsayan ( 2'li Paket ) N 300Mbps Wi-Fi Mesh Sistemi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Kapsama Alanı

Geniş evlerde geniş kapsama alanı ile avantajlı bir kullanım sağlar. 200 m2’ye kadar olan alanlarda Wi-Fi sinyali sağlamak için üretilir. Gecikmesiz bağlantı kalitesi imkanı sunan tüm evi kapsayan menzil genişletme sistemidir.

Yüksek Hızlı Kablosuz Bağlantı

Yüksek hızlı kablosuz bağlantı imkanı ile tüm cihazları kesintisiz olarak kullanabilirsiniz. Telefon, tablet, akıllı ev cihazlarının hepsini bağlayabilirsiniz. Bağlantı yapılan cihazların sorunsuz ve kesintisiz olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

40’dan Fazla Cihaz Bağlanma Özelliği

Halo S3 sistemi, 40’dan fazla cihaz bağlanma özelliğine sahiptir. Evinizde veya iş yerinizde kolay bir kullanım sağlar.

Ebeveyn Kontrolü Avantajı

Erişim kontrolü imkanı sayesinde çocuklarınızın veya personelinizin internete bağlanma süresini denetleyebilirsiniz. Hangi sitelerde ve ne kadar süreyle kaldığını kontrol edebilirsiniz.

Misafir Ağı Ekleme Avantajı

Misafir ağı oluşturabilme imkanı hem güvenli hem de kolay erişim sağlar. Gizliliğinizi korumanıza yardımcı olan bu sistem avantajlı kullanım imkanı sunar.

Pratik Kurulum

Kurulum yapabilmek için uygulamada gösterilen adımları tek tek takip etmeniz yeterlidir. Kolay bir bağlantı için pratik olarak kurulumu yapıp birkaç dakika içinde hazır hale getirebilirsiniz.

Kesintisiz Bağlantı

Telefon görüşmelerinize, iş toplantılarınıza, canlı derslere ve oyunlara kesintisiz olarak bağlanabilirsiniz. Evinizin konforundan çıkmadan her işinizi halledebilirsiniz.

Sorun Giderme Özelliği

Halo menzil genişletme sırasında yaşanan sorunların giderilmesi için özel olarak tasarlanır. Kapsama alanındaki boş alanları doldurabilmek amacıyla otomatik olarak veriler yeniden yüklenir.

Teknik Özellikler

  • Port Sayısı: 2
  • Anten Sayısı:1
  • Kapsama Alanı: 200 m2
  • Hız: 300 Mbps
  • Access Point Özelliği: Var
  • Routers Özelliği: Var
  • Misafir Ağı: Var
  • Ebeveyn Kontrolü: Var
  • Renk: Beyaz

Bağlantılar

Ethernet Çıkış Sayısı
2 Port
Bağlantı Türü
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.