Sepet 0

Arzum Buharlı Ütüler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (7605 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Su Haznesi Kapasitesi
Güç (Watt)
Temizle

Arzum Buharlı Ütüler ile Kusursuz Sonuçlar

Ütü arayan kullanıcıların ilk tercihleri arasında Arzum markasının modelleri yer alır. Son derece kaliteli bir yapıya sahip olmaları nedeniyle yoğun ilgi gören bu ürünler, güçlü teknik donanımları sayesinde adlarından sık sık söz ettirir. Buharın gücünü kullanarak evdeki çoğu tekstil ürününün kırışıklıklarının yok olmasını sağlar. Kıyafetler, havlu ve bornozlar, nevresimler, örtüler ve daha pek çok parçayı gönül rahatlığı ile ütülemenize yardımcı olur. Ürünlerde ayarlama yapmanızı sağlayan ergonomik düğmeler yer alır. Bu düğmeleri kullanarak kumaşa uygun sıcaklığı ve buhar yoğunluğunu ideal seviyeye getirebilirsiniz. Görsel şıklığı ile dikkat çeken Arzum ütü çeşitleri, ergonomik bir tasarıma sahiptir. Tutma yerinin dokusu, ürünün hafif olması gibi etkenler sayesinde ütü yaparken ekstra konfor hissedersiniz. Böylece işinizi kısa bir süre içerisinde bitirerek zamanınızı sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Performansı ile sıkça tercih edilen Arzum ütülerde bulunan su haznelerinin iç hacimleri genellikle geniştir. Uygulama esnasında sık aralıklarla su eklemenize gerek kalmadan neredeyse tüm parçaları kusursuz hale getirebilirsiniz. Eğer kaliteli, sağlam, maksimum performanslı ve kullanım kolaylığı sağlayan bir ütü arıyorsanız, Arzum’un buharlı ütü alternatiflerine göz atabilirsiniz.

Pratik ve Kullanışlı Arzum Ütü Modelleri

Söz konusu ütü olduğunda Arzum oldukça geniş bir ürün gamı sunar. Özellikleri ve tasarımları birbirinden farklı olan çok sayıda model seçeneğine sahiptir. Böylelikle beklentilerinize en çok uyan alternatifi anında bulabilirsiniz. Kullanıcıların vazgeçilmezleri arasında yerini alan Arzum ütü çeşitleri aşağıdaki gibidir:

  • Arzum AR690 Tripper seyahat ütüsü, kompakt tasarımı nedeniyle yolculuklarda rahatlıkla yanınıza alabileceğiniz bir üründür. Tutma sapı katlanabildiği için bavulunuza sığdırabilir, her an her yerde kıyafetlerinizi ütüleyebilirsiniz.
  • AR6025 Steamline buharlı ütü de üstün performansı itibarıyla sık sık tercih edilen seçenekler arasındadır. Dakikalar içinde ideal ısı seviyesine ulaşarak kullanıma hazır hale gelir, acele etmeniz gerektiğinde pratiklik kazandırır.
  • Arzum Steamart Plus seramik tabanlı ütü AR691 modeli şok buhar desteğine sahiptir. Açılması zor görünen kırışıklıklarda dahi maksimum etki göstererek zahmetsiz bir mükemmellik sağlar.
  • AR6004 Steamline buharlı ütü, taban yapısı sayesinde oldukça kolay bir uygulama yapma imkanı sağlar. Çoğu kumaşın üzerinde kusursuz bir şekilde kayar ve yapışma riskini ortadan kaldırır.

Arzum buharlı ütü modelleri Turkcell Pasaj’da yer aldığı için tüm seçeneklere tek bir bakışta göz atabilir, istediğiniz fonksiyonlara sahip olan alternatifi kolayca satın alabilirsiniz.

Arzum Buharlı Ütü Modellerinin Özellikleri

Arzum buharlı ütü seçenekleri, sundukları kolaylıklar ve konfor bakımından birçok kullanıcının favorilerindendir. Bununla birlikte özellikleri, fonksiyonları ile kusursuz bir deneyim yaşatır. Ürünlerde mevcut olan özelliklerden bazıları şöyledir:

  • Gelişmiş buhar sistemi sayesinde yoğun bir etki gösterir. Kırışmış giysilerin üzerinden geçtiğinde sonuçları anında fark etmenizi sağlar. Bu sayede hem kıyafetlerinizin uzun süre düzgün görünmesine hem de rahat uygulama yapmanıza imkan tanır.
  • Arzum markasına ait olan hemen hemen her ütü modelinde seramik tabanlar görmek mümkündür. Dolayısıyla kumaş yapısı fark etmeksizin kolay bir şekilde hareket ettirebilirsiniz.
  • Ürünlerde damlamayı önleyen özel bir sistem mevcuttur. Hem hazne kısmından hem de tabandaki gözeneklerden su damlamasının önüne geçer. Böylece kıyafetlerin üzerinde lekeler oluşmaz, temiz sonuçlar ortaya çıkar.
  • Otomatik kapanma sistemi, Arzum buharlı ütülerin en çok ön plana çıkan fonksiyonlarından biridir. Bir süre hareketsiz bıraktığınızda kendi kendine kapanır. Ev kazalarının ortaya çıkma riskini ortadan kaldırır.
  • Anti-Calc teknolojisi ile zenginleştirilen ürünler, suyun zaman içerisinde kireçlenmeye neden olmasını engeller. Böylece buhar, maksimum gücünde çıkmaya devam eder. Cihazın kullanım süresi de uzar.
  • Arzum’un güçlü ütülerinde yer alan bir diğer özellik de Self-Clean’dir. Modellerin birçoğunda Self-Clean seçeneği yer alır. Buhar kanalları anında açılır, sizi temizlik yapma zahmetinden kurtarır.

Arzum Ütü Yorumları

Markanın ürünlerine dair yapılan çok sayıda yorum bulmak mümkündür. Kullanıcılar, ütüleri kullandıktan sonra edindikleri tüm tecrübeleri ve izlenimleri yorumlarda dile getirdiği için yeni bir ürün arayanlara büyük kolaylık sağlar. Çünkü ilk kullanımdaki etkileri, kireçlenme süreleri, kırışıklığı giderme performansı gibi her bir detayından bahsedilir. Bu sayede her modelle alakalı detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmanız mümkün hale gelir. Arzum’un ürünleri hakkında yapılan kullanıcı yorumlarında genel olarak performanstan duyulan memnuniyet dikkat çeker. Kırışıklıkları tek seferde yok ettiğinden, kumaşlara zarar vermediğinden ve kısa bir süre içinde kullanıma hazır hale gelmesinden bahsedildiği görülür. Bununla birlikte olumsuz yönlere de rastlamak mümkündür. Beklentileri sizinkilerle paralellik gösteren kullanıcıların yorumlarını baz aldığınız takdirde uzun süre, verimli bir şekilde kullanabileceğiniz alternatiflere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kararınızı yorumlar ışığında vererek pratik bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Avantajlı Arzum Ütü Fiyatları

Arzum markasının üst düzey performans gösteren ütüleri, malzeme kalitesi nedeniyle oldukça sağlamdır. Darbelere karşı dayanıklı olduğu için hasar görme ihtimali de minimum düzeydedir ve senelerce size eşlik eder. Bunun yanı sıra Arzum buharlı ütü fiyatları birçok özelliğe bağlı olarak farklılık gösterir. Fiyatı belirleyen en önemli detaylar arasında dikey uygulama opsiyonu, Self-Clean teknolojisi, otomatik kapanma desteği, şok buhar süresi gelir. Bu özelliklere sahip olan modellerde fiyatlar yüksek iken fonksiyonları daha az olan alternatifler uygundur. Genellikle her bütçeye hitap eden aralıklar mevcuttur. Dolayısıyla hem ihtiyaçlarınıza hem de cebinize uygun ürünleri rahat bir şekilde satın alabilirsiniz. Çoğu kampanya zamanında Arzum ütüler de indirime girdiği için alışverişinizi bu dönemlere denk getirerek avantajlardan yararlanmanız mümkündür. Özel günlerde arkadaşlarınız ya da aileniz için uzun ömürlü, kaliteli bir hediye almak için de indirim dönemlerini değerlendirebilirsiniz.

Turkcell Pasaj Farkıyla Arzum Buharlı Ütü Alışverişi

Arzum markasının buharlı ütü çeşitlerinin tamamına Turkcell Pasaj üzerinden ulaşmak mümkündür. Eski ve yeni modellere tek bakışta hakim olabilirsiniz. Üstelik ürünlerin farklı açılardan çekilen fotoğraflarına, teknik özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına göz atma fırsatı bulabilirsiniz. Bu sayede ütü alışverişi yapmadan önce detaylı bir şekilde bilgi sahibi olarak modeller arasında kıyaslama yapabilirsiniz. Turkcell Pasaj, kullanıcılarına oldukça uygun fiyat seçeneklerinden faydalanma imkanı da sunarak farkını gösterir. Gerçekleştirilen pek çok kampanyada Arzum’un ütü alternatiflerini indirimli olarak satın almanızı sağlar.

Eğer ütü yapmayı kolaylaştıracak, ergonomik ve üst düzey performanslı bir ürün satın almayı düşünüyorsanız, Arzum markasının modellerini Turkcell Pasaj sayesinde inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Arzum Ütü Nasıl Kullanılır?

Buharlı ütüyü kullanmak için ilk olarak haznesine yeterli miktarda su doldurmalısınız. Belirtilen üst limiti geçmediğine emin olduktan sonra hazne kapağını kapatıp ürünün fişini prize takabilirsiniz. Kısa süre içinde kullanıma hazır hale gelen ütünüzün modları arasından kumaşa uygun seçenekleri belirleyerek uygulama yapabilirsiniz. Ütülemeyi bitirdikten sonra fişi prizden sökebilir, soğuduktan sonra yerine kaldırabilirsiniz.

Arzum Ütülerin Tabanındaki Kireçler Nasıl Temizlenmeli?

Deliklerde biriken kireçlerden kurtulmak için beyaz sirkeyi tercih edebilirsiniz. Ütüyü ısıttıktan sonra fişini çekip tabanına bir miktar sirke dökebilirsiniz. Sıcaklığın da etkisiyle deliklere nüfuz eden sirke, kireçleri tamamen yok eder. Bu işlemi en az ayda bir kez tekrarlayarak yeni kireç oluşumunun önüne geçebilirsiniz.

Daha Fazla
 ​