Linksys WAP300N 300Mbps Dual Band Kablosuz-N Access Point

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

KRAFT ELEKTRONİK TİC. LTD. ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ağınızı Kablosuz N Teknolojisine Terfi Ettirin

Çift bant özelliğine sahip Linksys Kablosuz Erişim Noktası, yeni bir kablosuz ağ oluşturmak veya mevcut ağınızı kablosuz N performansına terfi ettirmek için kullanılabilir. Ürün ayrıca, birden fazla ağı birleştirmek için köprü olarak, HD TV’ler, oyun konsolları ve diğer Internet özellikli aygıtları ağınıza bağlamak için ortam konektörü olarak veya kablosuz ağınızın evinizdeki menzilini artırmak için menzil genişletici olarak kullanılabilir.

Basma Düğmeli Kurulum

Erişim noktanızın üzerindeki Wi-Fi Korumalı Kurulum™ düğmesi daha kolay ve güvenli bir şekilde kurulum yapmanız için tasarlanmıştır. Anında kablosuz bağlantı keyfini yaşamak için, routerınızı kablosuz bağlantı kurulduktan sonra, dilediğiniz kablolu Ethernet aygıtını dört bağlantı noktasından birine bağlamanız yeterlidir.

Özellikler

  • 300 Mbps’ye varan yüksek aktarım hızlarıyla kablosuz bağlantı olanağı sunar. Video oynatmak, fotoğraf paylaşmak veya online oyun oynamak için güçlü bir ağ deneyiminin keyfine varacaksınız.
  • 2.4 veya 5 GHz bandında Kablosuz N; Erişim noktanızın ağınızdaki aygıtlar için kullanacağı bandı seçebilirsiniz.
  • Ortam Konektörü Modu; Ethernet bağlantı noktasını kullanarak HD TV’nizi veya oyun konsollarınızı veya Blu-ray oynatıcınızı veya diğer Internet özellikli aygıtları ağınıza bağlayabilirsiniz.”
  • Duvara monte edilebilir; bu ürünü uygun olan her yere, hatta yüzey alanından tasarruf etmek için duvara dahi yerleştirebilirsiniz.
  • İki adet ayrılabilir Anten; Ayrılabilir antenler, evinizde kablosuz sinyalinin menzilini artırmak için esneklik sağlar.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.