Asus ROG Strix Impact II Wireless Oyuncu Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Hem Kablolu Hem Kablosuz Kullanım

USB kablo ile şarj etme ihtiyacı duymadan kullanabileceğiniz ROG Strix Impact II mouse, ayrıca ultra hızlı wireless bağlantı sayesinde kablosuz olarak da kullanabilirsiniz. Hareket özgürlüğü sunan kablosuz kullanım özelliği tek dokunuş ile aktif hale gelir.

SmartHop Teknolojisi ile İleri Seviye Wireless Deneyimi

SmartHop teknolojisi sayesinde çevredeki diğer kablosuz cihazlardan bağımsız olarak çalışan ROG Strix Impact II mouse, 2,4 GHz bandında kararlı bir bağlantı kurarak kesintisiz performans gösterir.

Rekabetçi Oyunlar İçin Maksimum Hassasiyet

Maksimum 16.000 DPI değerine ulaşan mouse hassasiyeti sayesinde milisaniyelerin dahi hayati öneme sahip olduğu oyunlarda daha hızlı aksiyon almanızı sağlar. Özel sensörler sayesinde yüksek hassasiyete sahip olan ROG Strix Impact II mouse, 93 gram olan ultra hafif tasarımı sayesinde hızlı kullanımı da destekler.

Yüksek Performansını Destekleyen Teknoloji

400 IPS'e kadar takip sağlayan ROG Strix Impact II mouse, 40 G'lik ivmelenme ile ekstra hızlı tepki vermenizi desteklerken hassas bir kontrol avantajı sunar. Gecikmesiz oyun desteği sunan bu hassasiyet sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olursunuz

Programlanabilir Tuş Opsiyonları

Makro programlama ile dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz 5 adet ekstra tuşa sahiptir. Bu tuşlara oyun içinde sık kullandığınız komutları atayabilir, farklı oyunlar için farklı profiller oluşturabilirsiniz.

Oyun Atmosferini Destekleyen RGB Aydınlatma

Sonsuz renk spektrumuna sahip olan Aura Sync RGB aydınlatma, kişiselleştirme olanağı sunar. Bu sayede 3 farklı aydınlatma profili oluşturarak oyun atmosferini destekleyebilir, veya tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Ultra Uzun Batarya Ömrü

Kesintisiz oyun deneyimini destekleyen 89 saatlik batarya ömrü ile fark yaratan ROG Strix Impact II mouse, RGB aydınlatma aktif olduğunda ise 48 saat sorunsuz kullanım sağlar.

Her Zemine Uygun Taban Tasarımı

ROG Strix Impact II mouse, yüzde 100 oranında PTFE (polytetrafluoroethylene) malzemeden üretildiği için her tür yüzeyde sorunsuz kullanım avantajı sunar.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Amacı: Oyun/E-Spor
  • Mouse Algılayıcı Tipi: Optik
  • Mouse Azami Hassasiyet: 16000 DPI
  • Mouse Tuş Sayısı: 5 Adet
  • Ayarlanabilir DPI Kademesi: 4 Adet
  • Konnektör Türü: USB
  • Bağlantı Tipi: Kablolu
  • Tak Çalıştır Özelliği: Var
  • RGB Aydınlatma: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.