Sepet 0

Soultech Akıllı Robot Süpürgeler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6466 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Aşılabilir Engel
Hepa Filtre
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
Su Haznesi Kapasitesi
Toz Haznesi Kapasitesi
Temizle

Soultech Robot Süpürgeler

Ev temizliği sırasında geçirilen süreyi minimize eden süpürgeler, akıllı teknolojiyle olan uyumuyla da dikkat çeker. Soultech robot süpürge, son teknolojiye sahip algoritmasıyla yer temizliğinde tercih edilen markalar arasındadır. Sessiz çalıştığı için günün her saatinde çalıştırılabilir. Bazı modellerde yer alan haritalama özelliği sayesinde ise temizlik planı yapmaya olanak verir. Yerleri temizlemekle kalmaz aynı zamanda sterilize ederek yaşam alanlarını hijyenik hale getirir. Süpürgede yer alan sensörler merdiven ya da yükseltileri ayırt edebilecek şekilde geliştirildiğinden farklı dublex ya da kod farkı olan evlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Gelişmiş hareket kabiliyeti sayesinde eşik ve halılar üzerinde rahat hareket eder.

Kullanışlı Soultech Robot Süpürge Modelleri

Soultech akıllı robot süpürge modelleri ihtiyaca yönelik özellikleriyle ev temizliği konusunda destek olur. Uzaktan kontrol edilebilir olması, özellikle zamanın çok kıymetli olduğu günümüz dünyasında, zaman tasarrufu açısından oldukça önemlidir. Robot süpürge kategorisinin önemli oyuncularından Soultech robot süpürge, kullanıcı dostu modelleriyle öne çıkar. Modeller arasında bulunan Soultech RB002 Akıllı Temizleme Robotu Vacuum&Mop lazer haritalama özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde 8 odanın haritası süpürgeye tanımlanır. Böylece robot süpürge 8 odayı sırasıyla temizler. Temizlenecek yerlerin haritasını ayrıca kaydettiği için aynı haritanın tekrar kullanılması mümkündür. Temizlik süresi temizlenecek bölgeye göre değişse de cihazın sahip olduğu 3 ila 4 saatlik çalışma süresi genel temizlik için yeterlidir. 2700 pa emiş gücü yerdeki tozların yanında tüylerin de hızla emilmesini sağlar. Bu özellik özellikle evcil hayvan besleyenler için önemli bir avantajdır. Bunun yanında kullandığı UV teknolojisi zemini temizlerken zeminin sterilizasyonunun yapılmasına da imkan verir.

Soultech Akıllı Temizleme Robotu RB001 (Vacuum ve Mop) ise 180 dakikalık çalışma süresinin yanında kendi kendini şarj edebilme özelliğine sahiptir. Pili azaldığında şarj istasyonuna giderek kendini şarj etmesi ve sonrasında temizliğe devam etmesi kullanıcılar için oldukça önemli bir avantajdır. Diğer modelde olduğu gibi bu modelde de hepa filtre kullanılmıştır. Böylece toz cihazın 600 ml’’lik toz haznesine hapsedilir. Tozu hapsederek dışarı vermemesi kusursuz bir temizliği garantiler. En önemli özelliklerinden biri ise mobil cihazlarla uyumudur. Bu özelliği sayesinde sadece evde kumandayla değil dışardayken de mobil cihazlar üzerinden kumanda edilmesi kolaydır. Cihaz merdiveni ve farklı yükseltileri algılayabildiği için merdivene geldiğinde ya da koltuk ayağına denk geldiğinde yönünü değiştirerek çalışmaya devam eder. 20 mm’ye kadar olan engelleri rahatça aşar. Bunun yanında akıllı engel teknolojisi süpürgeye alan sınırlaması konulmasına olanak sağlar. Böylece süpürge bant ile sınırlanan alanlara girmez.

Soultech Robot Süpürge Özellikleri

Yaşam alanlarında öncelikli işlerden biri temizliktir. Zemin temizliği ise oldukça sık tekrarlanan işler arasında yer alır. Sadece süpürmek yeterli olmaz, sonrasında süpürülen yerleri silerek ortam hijyenini optimum seviyede tutmak gerekir. Bu işlemlerin süpürge, paspas gibi farklı ekipmanlarla yapılması ise ayrıca vakit alır. Soultech robot süpürge, birden fazla özelliği bir arada bulundurur. Süpürgenin iki başlığından biri süpürürken diğer başlık ise silme görevi görür. Küçük tasarımıyla yerden tasarruf sağlarken paspas, süpürge gibi farklı ekipmanları ayrı ayrı yerlerde depolama problemini de ortadan kaldırır. Soultech robot süpürge modellerinden akıllı telefonlar üzerinden kumanda edilebilenler, özellikle çalışanların ilk tercihleri arasında yer alır. Kullanıcılar cihazın bu özelliği sayesinde evde yokken de ev temizliğini yapabilmenin keyfine varırlar.

Dip köşe temizliği konusunda kendini kanıtlamış olan Soultech robot süpürge modelleri kullanıcı ihtiyaç ve beklentilerine göre tasarlanır. Yaşam alanlarında en zor temizlenen bölgeler köşelerdir. Soultech özel geliştirilmiş tasarımıyla koltuk altlarından yatak altlarına kadar girebildiği alanların temizliğini yapar. Ciddi bir kot farkı olmadığı sürece halıda, fayansta parkede aynı performansı gösterir. Ayrıca uzaktan kumanda ile kontrol edilebildiğinden bir yandan başka bir işle uğraşırken diğer yandan ev temizliği yapabilme deneyimi yaşatır. Evlerde fazla kullanılan alanların temizliği daha sık yapılır. Cihazın haritalama özelliği sadece tanımlanan yerlerin temizlenmesini sağlar. Böylece zaman tasarrufunun yanında enerji tasarrufuna da olanak sağlar.

Soultech Robot Süpürgeyle Güvenli Temizlik

Soultech robot süpürge gibi pratik cihazlar, evlerde hayat kurtarıcıdır. Cihaz sadece kumanda ya da uzaktan programlamayla yaptığı işle, ciddi bir zamanın kullanıcıya kalmasını garantiler. Cihazda yer alan sensörler etraftaki yükseltileri algılayabildiği için mobilyalara zarar vermez. Bazı modeller şarjı bittiğinde kendini tekrar şarj ederek temizliğe devam eder. Sadece temizlik yapmaz aynı UV özelliğiyle ortamın sterilizasyonunu da sağlar.

Farklı yaşam alanlarına uygun olarak tasarlanan Soultech robot süpürge güvenli çalışma sistemiyle de beğeni kazanır. Merdivene geldiğinde geri döneceği için düşmesi söz konusu değildir. Geniş toz ve su haznesi bir evin temizliği için yeterlidir. Ayrıca modellerin şarj süresi de belirlenen alanların temizliğini yapabilmeye olanak sağlayacak seviyededir. Evin haritası cihaza tanımlandığında ve komut verildiğinde, cihaz sadece belirlenen yerleri temizledikten sonra durur. Süpürdükten sonra silme komutu verildiğinde ise sadece silinmesi gereken yerleri siler. Yüksek emiş gücü sayesinde ortamı toz ve tüylerden arındırır. İnce tasarımı sayesinde oldukça geniş bir alanda hareket edebilme kabiliyetine sahiptir. Bazı modeller 180 dk, bazı modeller ise 240 dk boyunca kesintisiz çalışabilir. Çalışırken 70 db'lik gürültü seviyesine ulaşır. Sessiz çalışma özelliği günün her saatinde temizliğe olanak sağlar.

Soultech Robot Süpürgeler Turkcell Pasaj'da

Turkcell pasaj son teknolojileri kullanıcılarıyla buluşturma konusunda iddialı. Soultech robot süpürge de yeni nesil teknolojisiyle ihtiyaçlarınıza yanıt veren modeller sunar. Turkcell Pasaj’ın sunduğu avantajlardan yararlanarak siz de yaşam alanlarınızı etkili bir şekilde temizlemenize yardımcı olan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Pasaj’ın kampanyalardan anında haberdar olan kullanıcılar, ihtiyaçlarına uygun ürünleri favorilerine ekleyerek takip edebilirler. Bunun yanında alacakları ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isteyenler Soultech robot süpürge yorumları üzerinden kullanıcı deneyimlerine ulaşabilirler. Siz de bütçenize ve ihtiyacınıza uygun kampanyalı ürünleri Pasaj güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Soultech Robot Süpürge Fiyatları

Soutech Robot Süpürge hem tasarımı hem de teknik özellikleriyle evlerde önemli bir yardımcıdır. Bunun yanı sıra her zaman aynı kalitede temizliğe ulaşmak isteyenler için ideal bir tercihtir. Her temizlikte aynı performansı göstermesi sayesinde ev sahipleri sürdürülebilir hijyenin keyfini yaşarlar. Kullanıcı beklenti ve ihtiyaçlarına göre geliştirilen Soultech robot süpürgeler detaylı temizlik yapmasının yanında uygun fiyatlarıyla da öne çıkar. Soultech robot süpürge fiyatları modellerin teknik özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Siz de evinizde etkili bir temizlik için Soultech robot süpürge fiyatlarına göz atabilir, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun modeller arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Soultech Robot Süpürge Nasıl Kurulur?

Soultech Robot süpürge kurulumu için su hazneleri, fırça gibi parçaları doğru birleştirmek yeterlidir. Her bir parçanın yeri tanımlı olduğundan parçaları birleştirmek oldukça kolaydır. Cihazla birlikte gelen bant yer sınırlaması yapmak için kullanılır. Özellikle evcil hayvanları olanların sık kullanacağı bir parçadır. Mobil kurulum için ise Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı yeterlidir. Sesli yönlendirme sistemi mobil kurulum sırasında destek olur.

Soultech Robot Süpürge Nasıl Temizlenir?

Soultech robot süpürgeler, kullanım sıklığına bağlı olarak, belirli periyotlarda temizlenmelidir. Temizlik işlemi için ise öncelikle toz haznesi boşaltılır. Mikrofiber bez ve cihaz ile birlikte gelen tarak yardımıyla fırçaların ve haznelerin temizliği yapılır. Haznelerin ve filtrelerin yıkanabilir olması ise cihazın temizliğinde avantaj sağlar. Yıkanamayan parçaları ise mikrofiber bez ve kolonya yardımıyla silinebilir.

Soultech Robot Süpürge Hangi Ülkenindir?

Soultech robot süpürgelerin üretim yeri Çin’dir.

Daha Fazla