Sepet 0

Roborock Akıllı Robot Süpürgeler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6473 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Satıcılar
Aşılabilir Engel
Hepa Filtre
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
Su Haznesi Kapasitesi
Toz Haznesi Kapasitesi

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Evinizin Pratik Yardımcısı: Roborock Robot Süpürgeler

Dünyanın önde gelen teknoloji markalarından biri olan Xiaomi, robot süpürge kategorisindeki ürünleriyle öne çıkmayı başarır. Çin menşeli markanın, günlük hayatta zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamak adına üstün teknolojilerle ürettiği Roborock robot süpürgeler, üst düzey bir temizlik performansı sergiler.

Roborock Robot Süpürge Modelleri

Programlanabilen ve bireyden bağımsız olarak işlem gerçekleştiren bu cihazlar, kullanıcılarına büyük bir konfor ve kolaylık sağlar. Kendi kendine ve pratik bir şekilde çalışan Roborock robot süpürge, günün her saatinde işlem gerçekleştirebilme özelliğine sahiptir. Farklı modellerle piyasaya kazandırılan Roborock marka süpürgeler arasından sizler de ihtiyacınız ve bütçeniz doğrultusunda bir seçimde bulunabilir, zahmetsiz temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Öne çıkan bazı modeller şu şekilde sıralanabilir:

  • Roborock S5: Roborock serisinin popüler modellerinden biri olan S5, sert zemin ve halıda sorunsuz bir çalışma performansı sergiler. 2000 pa değerindeki emiş gücü ile yüzeydeki en ufak toz taneciklerine kadar her parçayı başarılı bir şekilde temizler. 20 mm'ye kadar olan yükseklikleri sorunsuz bir şekilde aşabilen S5, otomatik emiş gücü kontrol sistemi ile yüzeydeki performans ayarını kendisi belirler. 2.5 saatte şarjını fulleyen bu cihaz 150 dakika boyunca kesintisiz çalışma performansı sergiler.
  • Roborock S6: Akıllı robot teknolojisinin önde gelen modellerinden biri olan Roborock S6, iyileştirilmiş ve geliştirilmiş özellikleri ile sorunsuz bir performansa imza atar. Manuel ya da sesli komut sistemi ile işlem gerçekleştirebilen bu cihaz, paspas özelliği sayesinde emsallerinden daha avantajlı ve fonksiyonel özelliklere sahiptir. Şarjı 1 saatte fullenir ve 2.5 saat boyunca kesintisiz temizleme işlemi gerçekleştirebilir.
  • Roborock S7: Roborock serisinin son modeli olan S7, oldukça işkevsel özellikleri ve yüksek performansı ile ön plana çıkar. Islak ve kuru olmak üzere farklı opsiyonlarda emiş işlemi gerçekleştiren Roborock S7, paspas özelliği sayesinde halısız zeminlerde süpürme işleminin yanı sıra silme faaliyetini de gerçekleştirebilir. 6 saatte şarjını fulleyen bu cihaz üç saat boyunca kesintisiz çalışma performansı sergileyebilir. Roborock akıllı robot süpürge kategorisinin son tasarımı olan bu süpürge ile sizler de yaşam alanlarınıza benzersiz bir konfor sunabilirsiniz.

Roborock Robot Süpürge Özellikleri

Evlerdeki temizlik anlayışına yeni bir soluk getiren akıllı süpürgeler, Roborock kalitesi ve tecrübesi ile bir araya gelerek memnuniyet temelli bir performans sergiler. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden vereceğiniz komutla dakikalar içinde evinizin temizlenmesini sağlayabilir, yoğun yaşam temposunda temizliğe ayıracağınız vaktinizi kendiniz için kullanabilirsiniz. Bireyler için cazip avantaj ve fırsatlar sunan bu robotlar, farklı özelliklere sahip olduğundan farklı ihtiyaçlara cevap verebilir. kullanıcılarını tatmin ederek temizlik sorununu zahmetsiz ve kısa yoldan tamamlamalarını mümkün kılar. Ev haritalama özelliğine sahip olan Roborock marka akıllı süpürgeler, evinizin krokisini dijital belleğine kaydederek ulaşabileceği tüm noktalarda temizlik işlemi gerçekleştirir. Islak ve kuru olmak üzere iki ayrı temizlik seçeneği sunan cihazlar arasından ihtiyacınıza ve bütçenize göre bir seçimde bulunabilirsiniz. Yalnızca kuru temizleme yapan robot süpürgeniz; halı ve sert zeminlerde kusursuz bir süpürme işlemi gerçekleştirirken ıslak temizleme yapan cihazınız aynı zamanda silme işlemini de gerçekleştirir.

Sensörleri sayesinde etrafında bulunan nesnelere duyarlı hale gelen bu cihazlar, olası çarpma ve düşme risklerine kendisini otomatik olarak durdurarak cevap verir. Evinizdeki Wi-Fi’ye bağlanarak kendini aktive eden robot süpürgenizi sahip olduğunuz, telefon, tablet ya da bilgisayarınızdaki özel bir uygulama ile komuta edebilirsiniz. Yapay zeka teknolojisi ile üretilen bu cihazlar, fiziksel olarak yorulmadan evinizin temiz kalmasını mümkün kılar. Sizler de kullanım alanına ve şekline uygun olarak işlem gerçekleştiren bir robot süpürge ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Roborock Robot Süpürge Kullanımı

Son teknolojik özellikleri bünyesinde barındıran Roborock akıllı süpürgeler, yaşam alanlarınızı en tasarruflu şekilde temizlemenizi mümkün kılar. Pratik ve kolay kullanım özelliklerine sahip olan bu cihazlar, talimatlarına uyularak kullanıldığı takdirde performans kaybı yaşamadan uzun süre boyunca işlem gerçekleştirebilir. Fiziki olarak hiçbir zahmete katlanmadan evinizin oldukça hijyenik bir alan olmasını istiyorsanız, Roborock robot süpürge modelleri arasından bir seçimde bulunabilirsiniz. Uzun süre ayakta durma, ağırlık kaldırma, eğilme, yürüme gibi olumsuz sonuçlar doğurabilecek faaliyetleri sonlandıran bu süpürgeler; temizlik için zaman ayırma konusunda sıkıntı yaşayan ve fiziksel olarak hareket özgürlüğüne sahip olamayan bireyler için uygun fırsatlar sunar. Akıllı ev haritalama özelliğini beraberinde getiren robot süpürgeler, kurulum esnasında kendi sınırlarını belirleyerek temizlik süresince o sınırlar içinde kalır. Böylece makinenizin; düşme, çarpma, ev dışına çıkma gibi durumlar yaşaması engellenir.

Evinizin en müsait alanına konumlandıracağınız şarj ünitesi; robotunuzun şarja ihtiyaç duyduğu ya da temizleme işlemi bittiği zamanlarda kendini şarj etmesine imkan tanır. Sesli olarak komut vererek temizlik faaliyetini başlatabileceğiniz gibi telefonunuzdaki uygulama üzerinden, ev sınırları içinde olmasanız bile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Gelişen teknolojinin insan hayatını kolaylaştırma ve pratikleştirme konusundaki başarısını gözler önüne seren robot süpürgeler, yaşam alanlarınızda derinlemesine temizliğin kapısını aralar. Acil temizlik durumlarında üst düzey performansı ile kullanıcılarından tam not almayı başaran Roborock süpürgeler ile sizler de evinizde zahmetsiz temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Roborock Robot Süpürgeler Turkcell Pasaj’da!

Teknolojik anlamda hayatı kolaylaştıran ve fonksiyonellik kazandıran birçok ürüne Turkcell Pasaj avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Turkcell güvencesi ile hizmet sunan Pasaj; orijinal, güncel, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile ön plana çıkar. Bireylerin ev temizliği konusundaki ihtiyaç ve beklentilerine kusursuz bir şekilde yanıt veren Roborock akıllı süpürgelere Turkcell Pasaj fırsatları ile sahip olabilirsiniz. Roborock akıllı süpürge fiyatları noktasında detaylı bir araştırma yaparak sizler de ihtiyacınız ve bütçeniz doğrultusunda bir seçimde bulunabilirsiniz. Uygun fiyat fırsatları ile sunulan bu cihazlarla evinizin temizliğini gerçekleştirirken zamandan ve enerjiden tasarruf edebilir, potansiyelinizi farklı alanlara yöneltebilirsiniz. Kaliteli ve yüksek performanslı ürünleri ile dikkat çeken Roborock marka akıllı süpürgeniz sayesinde hem sert zeminlerin hem halı yüzeylerinin temizliğini kusursuz bir şekilde sağlayabilirsiniz. Roborock robot süpürge yorumları ​noktasında yapılan değerlendirmeleri inceleyerek ürünler hakkında belirtilen gerçek görüşlere ulaşabilir, ürün seçim noktasında fikir sahibi olabilirsiniz. Sizlerin programladığı temizlik faaliyetlerini sorunsuz olarak gerçekleştiren bu cihazlar aracılığı ile zahmetsiz temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Güçlü motoru, yüksek emiş gücü ve uzun süreli kesintisiz temizlik performansı ile hayatınıza büyük bir kolaylık sağlayacak olan bu cihazlara Turkcell Pasaj ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz!

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Roborock süpürgeye deterjan konulur mu?

Roborock akıllı robot süpürge için deterjan kullanımı önerilmez. Su tankının bulunduğu elektronik aksamların su almaması, robot süpürgenin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için önemlidir. Bu sebeple, sulu olarak çalışan robot süpürgelere su haricinde başka bir maddenin eklenmemesi gerekir.

Roborock süpürgenin temizliği nasıl gerçekleştirilir?

Toz haznesini düzenli aralıklarla çıkararak içini boşaltabilir, daha yüksek performanslı bir çekim gücü elde edebilirsiniz. Daha detaylı bir temizlik için de hazneyi boşalttıktan sonra farklı bir süpürge başlığı ile aksamlarını çekebilir, tozdan arındırabilirsiniz.

Roborock süpürge karanlıkta çalışabilir mi?

Hareket yönünü bünyesinde yer alan sensörler aracılığı ile belirlediği için robot süpürgeler karanlıkta da rahatlıkla çalışabilir.

Daha Fazla