Samsung EB-P1100C 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

10000 mAh Pil Gücü

Samsung’un geliştirmiş olduğu taşınabilir şarj cihazı, 10000 mAh şarj depolama kapasitesi ile gün içerisindeki tüm şarj ihtiyacınızı karşılayabilecek özelliktedir.


Çift USB Çıkışı

İki adet USB çıkışı bulunan bu ürün ile aynı anda iki farklı elektronik cihazı rahatlıkla şarj edebilirsiniz. Bu sayede zaman kaybetmeden cihazlarınızın şarjını doldurabilirsiniz.

Şarj Gösterge Işığı

Ürünün üzerinde yer alan şarj göstergesi ışığı sayesinde şarj cihazının doluluk oranını takip edebilir ve ihtiyaç duyduğunuzda cihazı şarja takarak kötü sürprizler ile karşılaşmazsınız.

Hızlı Şarj Özelliği

Telefon ve diğer elektronik cihazlarınızı hızlı şarj özelliği ile çok daha kısa sürede şarj edebilirsiniz. Akım koruması sayesinde güvenli bir şekilde hızlı şarj gerçekleştirerek zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

Şık ve Ergonomik Tasarım

Gümüş ve pembe olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olan bu model, sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Ayrıca 220 gram ağırlığında ve 14 mm inceliği ile de oldukça ergonomik bir üründür. Gün içerisinde veya uzun yolculuklarınzda rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

Tüm Cihazlar ile Uyumlu Çalışma

USB bağlantısı sayesinde farklı kablolar kullanarak pek çok elektronik cihazı bu ürün ile şarj edebilirsiniz. Samsung ailesindeki ürünlerle uyumlu çalıştığı gibi diğer üçüncü taraf modeller ile de başarılı bir şekilde kullanılabilir.

Aşırı Akım Koruması

Hızlı şarj özelliği bulunan Samsung taşınabilir şarj cihazı, hızlı şarj esnasında oluşabilecek aşırı akımlara karşı OVP özelliği ile elektronik cihazlarınızı korur. Bu sayede tüm cihazlarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz.

Type-C Bağlantı Özelliği

Cihazın kendi şarjını doldurmak için Type-C bağlantısı mevcuttur. Şarj kablonuz yanınızda olmasa bile bu kabloyu her yerde rahatlıkla bulabilir ve ürünü şarj edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Samsung
  • Renk: Gümüş ve Pembe
  • Pil Tipi: Li-On
  • Bağlantı Özelliği: USB Type-C
  • Pil Gücü: 10000 mAh
  • Ağırlık: 220 g
  • Şarj Durumu Göstergesi: Var
  • Hızlı Şarj: Var

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Pil & Güç Yönetimi

Kablosuz Şarj Özelliği
Yok
Pil Kapasitesi
10000 mAh

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.