TTEC 2DK31 AlumiCable Mini Trio Üçü Bir Arada Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

GÖKŞENOĞLU İLETİŞİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-136246

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

AlumiCable Mini Trio 3’ü 1 arada Şarj Kablosu 

Akıllı cihazlar için şarj kablosu olan AlumiCable Mini Trio, farklı model ve marka akıllı cihazlarda güç aktarımı için kullanılabilir. Üst düzey malzemelerden oluşturulmuş yapısı, uzun süreli kullanım sunan dayanıklılığı ve 30 cm uzunluğunun bir sonucu olan kullanışlılığı ile AlumiCable Mini Trio, akıllı cihazınızı güvenli ve hızlı bir şekilde şarj etmeniz de size yardımcı olur.

Çok Kullanışlı Pratik Kablo

AlumiCable Mini Trio 3’ü 1 arada şarj kablosu, lightning, micro USB ve type-C-USB kablo olarak kullanılabilir. Bu özelliği sayesinde akıllı cihazları şarj etme konusunda geniş kullanım alanı sunan AlumiCable Mini Trio, farklı cihazları bir arada tercih eden kullanıcılar için gerekli ve pratik bir donanımdır. Tek bir donanım vasıtası ile birden fazla cihazınızı taşınabilir şarj aletleri ya da standart şarj cihazları ile şarj etmek istiyorsanız, AlumiCable Mini Trio size istediğinizi vermeye hazır.

Dayanıklı ve Güçlü  

Ekstra dayanıklı örgü kablo AlumiCable Mini Trio,  uzun süre boyunca tam verimli kullanılabilmesi için tasarlandı. Günümüzde çabucak bozulan şarj kabloları tüm kullanıcıların sorunu. Bu sorunla karşılaşmak istemiyorsanız, AlumiCable Mini Trio’nun dayanıklı yapısına güvenmeniz yeterli. Şık ve koruyucu alüminyum kaplamaya sahip AlumiCable Mini Trio, modern görünümü ve ergonomik boyutu ile her yere taşıyabileceğiniz bir donanım. Neredeyse olmayan ağırlığı ve 30 cm boyutu ile en küçük çantalara bile sığan AlumiCable Mini Trio, akıllı cihazlarınız için asla yanınızdan ayırmayacağınız bir ekipmana dönüşecek.

Özellikler

  • 30 cm uzunluk
  • Lightning, Micro USB, Type-C - USB Kablo
  • Ekstra dayanıklı örgü kablo
  • Şık ve koruyucu alüminyum kaplama

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
30cm

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Örgü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Type-C

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.