TTEC 2DK31 AlumiCable Mini Trio Üçü Bir Arada Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan az ürün kalmıştır
RENK

MURAT TEKNOLOJİ ÜRÜNGIDA İNŞAAT TURİZM VGÜV.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.-81374

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

AlumiCable Mini Trio 3’ü 1 arada Şarj Kablosu 

Akıllı cihazlar için şarj kablosu olan AlumiCable Mini Trio, farklı model ve marka akıllı cihazlarda güç aktarımı için kullanılabilir. Üst düzey malzemelerden oluşturulmuş yapısı, uzun süreli kullanım sunan dayanıklılığı ve 30 cm uzunluğunun bir sonucu olan kullanışlılığı ile AlumiCable Mini Trio, akıllı cihazınızı güvenli ve hızlı bir şekilde şarj etmeniz de size yardımcı olur.

Çok Kullanışlı Pratik Kablo

AlumiCable Mini Trio 3’ü 1 arada şarj kablosu, lightning, micro USB ve type-C-USB kablo olarak kullanılabilir. Bu özelliği sayesinde akıllı cihazları şarj etme konusunda geniş kullanım alanı sunan AlumiCable Mini Trio, farklı cihazları bir arada tercih eden kullanıcılar için gerekli ve pratik bir donanımdır. Tek bir donanım vasıtası ile birden fazla cihazınızı taşınabilir şarj aletleri ya da standart şarj cihazları ile şarj etmek istiyorsanız, AlumiCable Mini Trio size istediğinizi vermeye hazır.

Dayanıklı ve Güçlü  

Ekstra dayanıklı örgü kablo AlumiCable Mini Trio,  uzun süre boyunca tam verimli kullanılabilmesi için tasarlandı. Günümüzde çabucak bozulan şarj kabloları tüm kullanıcıların sorunu. Bu sorunla karşılaşmak istemiyorsanız, AlumiCable Mini Trio’nun dayanıklı yapısına güvenmeniz yeterli. Şık ve koruyucu alüminyum kaplamaya sahip AlumiCable Mini Trio, modern görünümü ve ergonomik boyutu ile her yere taşıyabileceğiniz bir donanım. Neredeyse olmayan ağırlığı ve 30 cm boyutu ile en küçük çantalara bile sığan AlumiCable Mini Trio, akıllı cihazlarınız için asla yanınızdan ayırmayacağınız bir ekipmana dönüşecek.

Özellikler

  • 30 cm uzunluk
  • Lightning, Micro USB, Type-C - USB Kablo
  • Ekstra dayanıklı örgü kablo
  • Şık ve koruyucu alüminyum kaplama

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
2DK31 ALUMİCABLE MİNİ TRİO 30CM ŞARJ KABLOSU
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
3 İN 1 (LİGHTNİNG, TYPE-C, MİCRO)
Kablo Materyali
ÖRGÜ
Kablo Uzunluğu (m)
0.30 M
Mfı Lisansı
YOK
Akım Gücü Kapasitesi
2 A
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
TTEC
Henüz yorum yok