LG 97111 Seyahat Şarj Adaptörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

LG Seyahat Adaptörü ve Data Kablosu

LG marka akıllı telefonlar için üretilen LG seyahat şarj adaptörü, Micro USB kablo ile birlikte geldiği için telefonunuzu şarj etmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeye tek seferde sahip olma avantajı sunar.

Şarj ve Data Transferi Avantajı

LG seyahat şarj adaptörü ile birlikte gelen Micro USB konnektörlü kablo hem şarj hem de saat kablosudur. Bu sayede telefonunuzu şarj etmek için kullanabilir veya telefonunuzdaki verileri bilgisayara aktarmak için faydalanabilirsiniz.

Ekstra Uzun Kablo ile Konforlu Kullanım

2 metre uzunluğunda olan şarj ve data kablosu hem konforlu bir kullanım sağlar hem de şarj veya veri aktarım sürecindeyken de telefonunuzu kullanma olanağı tanır.

Hızlı ve Güvenli Şarj Süreci

Aşırı voltaj, ısınma gibi pek çok risk için koruma sağlayan LG seyahat şarj adaptörü, uyumlu model telefonları hem güvenli hem de oldukça hızlı şarj eder. Vakit tasarrufu sunan bu özellik sayesinde kısa süre içinde telefonunuzu yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Darbe ve ısınmaya karşı dayanıklı olan LG seyahat şarj adaptörü, yoğun kullanıma uygundur. Bu dayanıklı yapı sayesinde uzun bir kullanım vadeder.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LG SEYAHAT SARJI 97111
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
TDA
Marka
ONLINE
Henüz yorum yok