Samsung EP TA800N Type-C 25W Hızlı Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

ULUER İLETİŞİM LİMİTED ŞİRKETİ-29378

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Süper Hızlı Şarj

Hızlı şarj özelliğine sahip cihaz Power Delivery teknolojisini kullanarak en verimli şekilde şarj dolum işlemini gerçekleştirir. Şarj aleti Galaxy Note 10 dahil 25w gücüyle tüm USB-C tipi cihazların şarj işlemlerini yapabilir. 

Hızlı Şarj İşlemi İçin Özel Teknoloji

Tablet ve mobil telefonlarınız için özel bir teknolojiyle güçlendirilmiş Samsung cihazı süper hızlı şarj amacıyla priz tipinde bir modeldir. En üst düzeyde verimi en hızlı şekilde sağlayan bir teknolojiyle donatılmış cihaz ile birlikte Samsung Type C’den Type C’ye kablo kullanabilirsiniz. 

Her Anınızda İdeal Şarj Seviyeniz Olsun

Priz tipi cihaz yalnızca hızlı şarj edilebilir aletleri değil beraberinde farklı modellere de uyumlu olarak çalışabilir. Böylece standart cihazlar için de 25 w gücü elde edebilirsiniz ve farklı cihazları da maksimum hız ile şarj edersiniz.

Kolay Taşınabilir Özellik

Kolay taşınabilir portatif tasarıma sahip cihaz 47 x 78 x 26 mm boyuta ve 50 gram gibi bir ağırlığa sahiptir. Böylece cihazı seyahatlerinizde de kolayca taşıyabilirsiniz.

Dayanıklı Malzeme

Üstün teknolojiye sahip ve dayanıklı materyalden üretilmiş cihaz oldukça sağlam ve güçlü bir yapıya sahiptir. Böylece hayata her an bağlı kalabilme imkânına sahip olursunuz.

Seyahatler İçin Evrensel Kullanım

100-240 V giriş evrensel kullanım için uygun olup yurt dışı seyahatleriniz için de uygundur.

Teknik Özellikler

  • Arabirim: USB C
  • Boyut: 47 x 78 x 26 mm
  • Gerilim: 100 – 240 V

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.