Anker A3109 Soundcore Motion B Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tam Kapsamlı Yoğun Ses Deneyimi

Anker Soundcore Motion B hoparlör, tam kapsamlı 2 sürücüsü ve güçlü ses sistemiyle boyundan büyük işler başarır. Yoğun ses sağlayan pasif bas radyatörü sayesinde her an eşsiz müzik keyfi yaşatır.


Kompakt Tasarım Dev Ritimler

Anker A3109 Soundcore Motion B, 1,75 tam aralıklı iki sürücüsü ile net ve yüksek seslere erişebilir. Aynı zamanda büyük boy bas radyatörleri 12 W gücü sayesinde açık alanlarda bile kusursuz duyma imkanı sunar.


Sezgisel Yönetim

Anker Soundcore Motion B Bluetooth hoparlör, dokunmatik düğmeleri ile sezgisel kontrol sağlar. Islak ve nemli olduğu zamanda bile yüksek algılaması sayesinde tuşlarla kusursuz cihaz yönetimi gerçekleştirmenize izin verir.


Eşsiz Kılıfın Tadını Çıkarın!

Anker A3109 hoparlör modeli, havuzbaşı partilerinde, yağmur altında ya da duşta kullanabilmeniz için suya karşı dirençli kılıfla kaplıdır. Böylelikle IPX7 seviyesinde su geçirmezliği ile daha fazla mekanda sorunsuz kullanımın keyfini sürebilirsiniz.


Uzun Pil Ömrü ile Müzik Bitmeyecek!

Tek şarj ile 12 saate varan güçlü ve kusursuz ses deneyimini aralıksız şekilde yaşayabilirsiniz. Uzun çalma süresi vadeden 2600 mAh Li-ion pil ile gece ve gündüz partinin tadını çıkarır, müziğe doyarsınız.


Güçlü ve Geniş Bağlantı İmkanı

Anker Motion B hoparlörün 4.2 Bluetooth özelliğiyle kablolara veda edin ve özgürce dolaşın! Kararlı, kesintisiz ve geniş bağlanma seçenekleri ile 20 m (66 ft) uzaklığa kadar mükemmel senkronizasyonu yakalar.


Yapay Zekaya Seslenin!

Şarkıyı değiştirmek ya da müziğin sesini açıp adrenalini yükseltmek mi istiyorsunuz?  Siri ve Google Asistan ie uyumlu Anker Hareket B’yi kullanarak yapay zekayı aktive edebilirsiniz.


Şık ve Kullanışlı Dizayn

Anker Motion B Bluetooth hoparlör, şık tasarımını modern çizgilerle sunar. Böylece düz yüzeyli, dikdörtgen tasarımı ile ister yere ister masanın üstüne koyabilirsiniz. Aynı zamanda ürünü üst bölümdeki dokunmatik tuşlarla yönetebilir, yan yüzeydeki kapaklı bağlantı portları ile şarj edebilirsiniz.

Özellikler

  • Marka: Anker
  • Model: A3109 Motion B
  • Tür: Bluetooth hoparlör
  • Ses: Stereo, 12 W, pasif bas radyatör, 1,75 (çift sürücü)
  • Pil: 2600 mAh Li-ion, 12 saat (çalma süresi)
  • Bluetooth: 4.2, 20 m (bağlantı mesafesi)
  • Suya Dayanıklılık: IPX7
  • Özellikler:  BassUp teknolojisi, suya dayanıklı kılıf, Hareket B, yapay zeka yönetimi, Soundcore uygulaması, dokunmatik tuşlar

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.