Instax Wide Link Akıllı Telefon Yazıcısı ve 20'li Film

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Instax Wide Link ile Anılarınızı Yazdırın

Cep boyutunda ve zarif Fujifilm Instax Wide Link yazıcıyla hareket halindeyken, evinizde, iş yerinde, okulda kısaca her yerde fotoğrafların çıktısını almak çok kolay. Dijital fotoğrafları saklamak için mükemmel bir alternatif sunan Instax Wide, aynı zamanda sevdikleriniz için anlamlı bir hediye olabilir.

Kullanıma Hazır Paket ile Hemen Yazdırmaya Başlayın

Minimal tasarımına rağmen pratik kullanımı ve hızlı baskısıyla yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bu yazıcı setinin içerisinde 20 adet termal film bulunur. Bu sayede cihazı alır almaz fotoğrafları yazdırmaya başlayabilir, en sevdiğiniz fotoğraflara fiziksel olarak da sahip olabilirsiniz.

Göz Açıp Kapayıncaya Kadar Baskınız Hazır

Mobil yazıcı, akıllı telefonunuzdan veya bir dijital kameradan yalnızca 12 saniyede bir yüksek kaliteli 62x99mm dikdörtgen fotoğraflar basarak, onu kategorisindeki en hızlı taşınabilir yazıcılardan biri haline getirir. Android ve iOS cihazlardan Bluetooth bağlantı kurarak anında yazdırmaya başlayabilirsiniz.

QR Kod ile Fotoğraflarınızı Seslendirin

Cihazın birçok modundan biri olan ses kaydetme modunu açarak dilediğiniz ses kaydı veya müzik parçasını yazdırmak istediğiniz fotoğrafa QR kod olarak ekleyebilirsiniz. Doğum günleri, yıl dönümleri gibi özel günlerde hediyenizle birlikte verip sevdiklerinize söylemek istediğiniz güzel sözleri bu şekilde iletebilirsiniz.

Gizli Modlar Sayesinde Fotoğraflar ile Mesaj Yollayın

Gizli konum modu ile fotoğrafla QR şeklinde adresinizi ekleyebilir, aynı şekilde QR koda bir mesaj dahi gizleyebilirsiniz. Tüm bu özellikleri arkadaşlarınızla eğlenmek için kullanabileceğiniz gibi özellikle konum bilgilerinizi iş amaçlı da ekleyebilirsiniz.

Videolarınız ya da Film Sahnelerinden Baskı Alın

Video formatında içeriklerinizden veya sevdiğiniz bir film sahnesinden baskı almanızı sağlayan bu özellik ile dilediğiniz karenin çıktısını alabilir, düzenleyebilir hatta çıkartmalar ekleyebilirsiniz.

Kesintisiz Baskı için Uzun Pil Ömründen Yararlanın

Instax Wide Link taşınabilir yazıcı, dikdörtgen bir baskı formatında 100 adet basılı görüntü elde edecek kadar pil ömrüne sahiptir.  Bu sayede sürekli şarj yenilemek zorunda kalmadan, özellikle seyahatlerde kolaylıkla film yazdırabilirsiniz. Piliniz tükendiğinde ise yaklaşık 80-120 dakika içerisinde tamamen şarj edebilirsiniz.

Fotoğrafları Düzenleyerek Anılarınızı Renklendirin

Fotoğraflar için renk seçenekleri, çıkartmalar ve kolaj yapabilme özelliği ile unutulmaz anlarınızı daha eğlenceli hale getirebilir, metinler ekleyerek tarih ve notlarla detaylandırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Instax Film Serisi: Instax Wide Film
  • Instax Albüm Serisi: Instax Wide Albüm
  • Instax Yazıcı Modeli: Instax Wide Link
  • Bağlantı Türü: Bluetooth
  • Fotoğraf Kağıdı: 86 x 110 mm
  • Görüntü: 62 x 99 mm
  • Pil Tipi: Şarj Edilebilir Dahili Lityum İyon Pil
  • Ağırlık: 340 gr
  • Boyutlar: 139mm × 127.5mm × 33.7mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
INSTAX WİDE LİNK AKILLI TELEFON YAZICISI VE 20'Lİ FİLM
Baskı Rengi
RENKLİ
Üretim Yeri
Japonya
Tarayıcı Özelliği
YOK
Fotokopi Özelliği
YOK
Baskı Tekniği
INSTAX
Kartuş/toner Tipi
TONER
Baskı Hızı (sayfa/dk)
BELİRTİLMEMİŞ
Wi-fi Desteği
VAR
Bluetooth
VAR
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
BELİRTİLMEMİŞ
Kartuş/ Toner Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
INSTAX
Henüz yorum yok