Piranha 4519 Kablosuz Araç Şarj Aleti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ASTEL GRUP BİLİŞİM İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-144849

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kablosuz Şarj Avantajı

Akıllı telefonları araç içinde kablosuz olarak şarj etme kolaylığı sunan Piranha 4519 kablosuz araç şarj aleti, çok yönlü tasarımı ile büyük bir kolaylık sağlar.

Konfor Sağlayan Tasarım

Hem telefon tutucu hem de şarj cihazını tek bir üründe bir araya getiren Piranha 4519 kablosuz araç şarj aleti, kablo kirliliğine neden olmayan tasarımı sayesinde konforlu bir kullanım sunar.

Telefon Tutucu Kanatlar

Piranha 4519 kablosuz araç şarj aletinin iki yan tarafta bulunan ve farklı telefon modellerine göre yeniden ayarlanabilen kanatlar, telefonun sabitlenmesini ve aracın hareketi ile düşmemesini sağlar. Bu sayede telefonunuz şarj olurken navigasyonu kullanabilir, çağrı yanıtlayabilir, görüşme yapabilirsiniz. 

Mıknatıslı Çalışma Prensibi

Telefonu mıknatıs ile sabit tuttuğu için temiz ve pratik bir kullanım sunar. Bu mıknatıs sayesinde telefonu şarj aletine yerleştirmek ve telefonu şarj aletinden almak son derece kolay ve hızlı gerçekleşir.

Uzun Kullanım Ömrü

Dayanıklı malzemeler ve usta işçilik ürünü olan Piranha 4519 kablosuz araç şarj aleti, kullanım talimatlarına dikkat edildiği takdirde uzun bir kullanım ömrü vadeder.

Teknik Özellikler 

  • Bağlantı Tipi: Kablosuz
  • Güç: 10 W
  • Otomatik Sensör: Var
  • Materyal: Plastik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.